0
Opublikowano 19 lipca 2017 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Bądź punktualny z telefonem od przedsiębiorstwa informatycznego – Lenovo K6 Note
 
 

Bądź punktualny z telefonem od przedsiębiorstwa informatycznego – Lenovo K6 NoteSpóźnianie się jest nieeleganckie i bardzo stresujące dla obu stron. Telefon od Lenovo pomoże ci dotrzeć na czas do pracy i na umówione spotkanie.

Lenovo – ponad 30 lat historii

Biorąc pod uwagę wielu konkurentów na rynku informatycznym i elektronicznym, nieco ponad 30-letni staż nie robi specjalnego wrażenia. Jednak chińskie Lenovo jest największym na świecie producentem komputerów osobistych, a na swoją pozycję na rynku ciężko zapracowało premierami jakościowych laptopów i notebooków.

Komputery osobiste to jednak nie wszystko, Lenovo postanowiło wejść również na rynek telefonii komórkowej. W ten sposób pojawił się praktyczny i funkcjonalny Lenovo K6 Note. To urządzenie idealne dla osób żyjących w pośpiechu i cierpiących na ciągły brak czasu.

Punktualność – to takie trudne?

Na pewno zdarzyło ci się kiedyś na kogoś czekać. Twój przyjaciel przyszedł na spotkanie za późno, współpracownik zaspał do pracy i zjawił się nieco później, a może po prostu autobus lub pociąg nie przyjechał na czas. Wielokrotnie takie oczekiwanie bywa irytujące i staje się powodem stresu, nierzadko też krzyżuje dalsze plany. I po tej stronie „zjawiska spóźniania” też na pewno byłeś co najmniej kilkukrotnie.

Wystarczy źle oszacować czas wyjścia z domu bądź mieszkania lub natrafić na niespodziewany korek podczas podróży, a możesz przybyć po ustalonym czasie. Czasem obywa się to bez żadnych konsekwencji, innym razem pozostaje jedynie niesmak, a w skrajnych sytuacjach może kończyć się sporymi nieprzyjemnościami.

Nie ulega wątpliwości, że nagminne spóźnianie się to jedna z mniej lubianych cech w społeczeństwie. Ot, choćby pracodawcy w umieszczanych ogłoszeniach, niemal zawsze w wymaganiach wysoko plasują punktualność. A cecha ta przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, lecz również prywatnym. Dlatego warto nad tym elementem pracować i się do niego zwyczajnie przykładać, a w miarę możliwości – po prostu wychodzić wcześniej i pozostawiać sobie zapas czasu na nieprzewidziane zdarzenia.

Co ciekawe, z pomocą spóźnialskim przychodzą nowoczesne technologie. I nie chodzi tu o rozwiązania rodem z filmów fantastycznych, a po prostu o smartfony, jak np. Lenovo K6 Note.

Sprawdź możliwości dojazdu z Lenovo K6 Note

Aby uniknąć kłopotliwego spóźnienia, przed wyjściem z domu bądź z pracy, powinieneś sprawdzić dokładne wskazówki odnośnie dojazdu w dane miejsce. Co ważne – nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Może okazać się bowiem, że akurat w tym kierunku nie kursują obecnie autobusy lub pociągi i możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniej alternatywy, aby zjawić się na czas.

Podróż należy zawsze zaplanować z wyprzedzeniem, a jeśli pozwalają na to okoliczności, najlepiej zrób to przynajmniej dzień wcześniej. Dzięki temu możesz przygotować się na ewentualne utrudnienia i sprawdzić różnorodne opcje komunikacyjne. W przypadku transportu publicznego znakomicie do tego celu sprawdza się aplikacja jakdojade.pl, którą na telefon Lenovo K6 Note możesz pobrać bez żadnych opłat.

Bierz pod uwagę natężenie ruchu

Ten czynnik jest szczególnie istotny w dużych miastach, które często w godzinach szczytu bywają w wielu miejscach sparaliżowane. Bezpiecznym rozwiązaniem jest korzystanie w takich sytuacjach ze środków komunikacji, na które nie ma wpływu ruch kołowy, jak np. pociągi czy tramwaje.

Jeżeli podróżujesz autem własnym lub służbowym, ponownie z pomocą przychodzą aplikacje mobilne. Jedną z najpopularniejszych jest np. Google Maps, program ten posiada jeden z najbogatszych i najdokładniejszych zbiorów map. Za pomocą kilku kliknięć wybierze dla Ciebie optymalną trasę do celu i zaznaczy na mapie odcinki o wysokim natężeniu ruchu. Co jednak ważniejsze, Google Maps czerpie dane od innych użytkowników aktualnie korzystających z aplikacji, dzięki czemu informuje o np. powstających korkach w czasie rzeczywistym. Przy nagłych i znaczących zmianach, program automatycznie zaproponuje alternatywną trasę, aby skrócić Twój czas przejazdu. Dzięki temu znacznie zmniejszysz ryzyko dotarcia do celu po ustalonej godzinie.

Spis treści: Bądź punktualny z telefonem od przedsiębiorstwa informatycznego – Lenovo K6 Note

[Głosów:0    Średnia:0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.