0
Opublikowano 30 czerwca 2017 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Kamera Yi Action – nowy wymiar wspomnień
 
 

Kamera Yi Action – nowy wymiar wspomnieńKażdego dnia może nadarzyć się okazja, by zrobić coś nadzwyczajnego razem z rodziną i przyjaciółmi. Najlepszych chwil nie zaplanujesz, ale możesz je uwiecznić dzięki wysokiej jakości kamerze, by później wspominać najlepsze chwile przez długie lata. Yi Action to niezbędnik w wersji kieszonkowej dla osób lubiących ekstremalne sporty, jak i ceniących prostotę działania oraz estetykę w nagraniach wideo.

Marka Yi należąca do chińskiego producenta Xiaomi, specjalizuje się w innowacyjnej elektronice użytkowej. Obecnie w Polsce znajduje się jedyny dystrybutor o zasięgu europejskim, dzięki czemu urządzenia dostępne są w wielu autoryzowanych punktach sprzedaży, w dodatku w bardzo korzystnej cenie. Największą zaletą tego urządzenia jest szerokokątny obiektyw 155o, który ma niemal dwukrotnie większe pole widzenia, niż standardowy aparat. Oznacza to, że wykonywane zdjęcia będą charakteryzowały się większą dynamiką i bogactwem detali.

Podstawowe funkcje Yi Action to:

  • 16 Mpix matryca Sony EXMOR R BSI
  • Nagrywanie w wersji HD 2K
  • Redukcja zniekształceń

Kamera sportowa firmy Xiaomi stawia na intuicyjne użytkowanie oraz przejrzyste ustawienia, dzięki czemu sprzęt jest odpowiedni dla każdego. Marka oferuje potężne narzędzie do wykonywania dobrej jakości zdjęć i nagrywania filmów w wielu możliwych trybach. Ciekawą możliwością jest opcja Time lapse video o interwałach od 0,5-60 sekund, która umożliwia wykonywanie serii zdjęć w systematycznych odstępach czasu, łącząc całość w kilkuminutowy film, przedstawiający na przykład spektakularnie zachodzące słońce.

Kamera Yi Action została skonstruowana tak, aby umożliwić szybkie i proste dzielenie się chwilami z najbliższymi. Łączność Wi-Fi lub przy pomocy Bluetooth pozwala udostępniać zdjęcia drogą bezprzewodową. Jednakże, aby uzyskać pełną kontrolę warto pobrać aplikację i skorzystać z funkcji Live Stream, która umożliwia sterowanie kamerą z poziomu telefonu. Urządzenie zapewnia więc najwygodniejszy sposób na uchwycenie perfekcyjnego kadru i pełną kontrolę przebiegu nagrań wideo. Dodatkowe opcje, edycja filmów i urozmaicanie zdjęć poprzez nakładanie filtrów, również dostępne są w aplikacji Yi Action, która dostępna jest w App Store oraz Google Play.

Niewielkich rozmiarów kamera sportowa Yi Action jest świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, ponieważ waży zaledwie 76.6g i można zabrać ją dosłownie wszędzie, zarówno na górskie szczyty, jak i rodzinny piknik. Zadaniem kamery jest uchwycenie najlepszego momentu podczas skoku ze spadochronem, wyjazdu snowboardowego czy pierwszych urodzin dziecka. Cena na stronie dystrybutora wynosi 449zł, co stanowi doskonały stosunek do jakości i oferowanej wielofunkcyjności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kamery YI Action koniecznie odwiedź stronę dystrybutora: https://yi.pl/yi-action-camera/.

Spis treści: Kamera Yi Action – nowy wymiar wspomnień

[Głosów:0    Średnia:0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.