0
Opublikowano 4 września 2017 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Kamery WiFi marki Xblitz – duże możliwości za niewielkie pieniądze
 
 

Kamery WiFi marki Xblitz – duże możliwości za niewielkie pieniądzeKamera WiFi to prosty w obsłudze sprzęt, który możemy kupić już za niewielkie pieniądze. Jest uniwersalny i niezastąpiony w różnych sytuacjach życiowych – zawsze wtedy, gdy zachodzi potrzeba monitoringu. Sprawdzi się doskonale jako niania, ale też w przypadku opieki nad osobami starszymi czy chorymi. Monitoring biura, pracowników, garażu, magazynu czy zwierząt to tylko przykłady wykorzystania kamery WiFi.

Poznaj sprzęt Xblitz

Sprzętem godnym polecenia jest kamera WiFi Xblitz dostępna w kilku wersjach. Marka Xblitz oferuje najwyższej jakości sprzęt elektroniki użytkowej. Kamery WiFi zapewniają zdalny monitoring pomieszczenia, intuicyjną obsługę, a także szybką i bezproblemową konfigurację. Dodatkowymi zaletami jest wieloplatformowość, przydatne funkcje alarmu i automatyczny tryb nocny.

Kamery marki Xblitz to ponadto gwarancja łatwego montażu w różnych pozycjach – zarówno w pionie, jak i poziomie. Dobra jakość obrazu, spory zasięg, możliwość równoczesnego podglądu do 4 użytkowników, a także elegancki wygląd to atuty, które wyróżniają produkt spośród konkurencji. I co równie istotne – sprzęt dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzęt, jakim są kamery WiFi to spokój za niewielkie pieniądze. Mając pod opieką dziecko, osobę chorą czy starszą to nieoceniona pomoc i komfort dnia codziennego. Bezpieczeństwo malucha, spokój rodzica, a także wygoda w przypadku sytuacji związanych z opieką to korzyści w zasięgu ręki – kamera tego typu sprawdzi się zarówno w sytuacjach codziennych, jak i sporadycznych.

Różne cele monitoringu – to samo rozwiązanie

Jeśli nie lubimy być niemile zaskakiwani, tym bardziej warto rozważyć zakup kamery WiFi. Banalnie prosta w obsłudze, lekka i łatwa w montażu gotowa jest do użytku w każdej chwili. Coś wzbudza Twój niepokój? Nie wiesz, co się dzieje w sąsiednim pokoju, garażu, a może jesteś właścicielem kłopotliwego zwierzaka? Kontrola jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Pomoc, bezpieczeństwo osób i mienia, kontrola – to tylko niektóre z celów, jakie zapewni nam kamera. Wykorzystamy ją z pewnością w wielu sytuacjach. Istotne, by wybrać właściwą – to, na co warto zwrócić uwagę to między innymi standard ONVIF, stabilność obrazu, rozdzielczość, odporność na temperaturę i wilgotność (zwłaszcza w przypadku niestandardowych zastosowań).

W przypadku monitoringu WiFi przyjrzyjmy się też jakości obrazu nocnego, a także dźwięku, zastanówmy się, w jakiej odległości będziemy z reguły używać sprzętu. Kamera WiFi Xblitz wyróżnia się dobrymi parametrami, a precyzja wykonania sprawia, iż będzie nam służyć przez lata.

Spis treści: Kamery WiFi marki Xblitz – duże możliwości za niewielkie pieniądze

[Głosów:0    Średnia:0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.