Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Noctua IndustrialPPC – rzut oka na serię wentylatorów!

Noctua IndustrialPPC – rzut oka na serię wentylatorów!

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
1 total rating

 Kilka słów o teście

Noctua to znany i ceniony producent w środowisku komputerowym. Od lat produkty tej marki są synonimem wydajności i jakości. Dzisiaj rzucimy okiem na 4 wentylatory tegoż producenta. Zapraszamy do lektury

0
Opublikowano 6 marca 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

W tym teście przyjrzeliśmy się serii IndustrialPPC marki Noctua. Wentylatory te cechują się zwiększoną prędkością obrotową i obsługą napięcia 24V. Musimy przyznać, że jest to bardzo udana seria. Jej przedstawiciele reprezentują najwyższą półkę wydajnościową, a także jakościową. Noctua jak zwykle stanęła na wysokości zadania i jej produkty wyznaczają nowe standardy. Czy warto kupić wentylatory IndustrialPPC? Cóż odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i generalnie wszystko zbiega się do najważniejszej kwestii – zasobności portfela. Jeśli wydanie ponad stu złotych za jeden wentylator nie jest problemem, to wentylatory Noctua są zdecydowanie świetną propozycją.

Wentylatory z serii Noctua industrialPPC otrzymują od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała jakość, wydajność oraz innowacja!

Sprzęt do testów dostarczył:

noctua_logo_b500px

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Noctua IndustrialPPC – rzut oka na serię wentylatorów!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)