0
Opublikowano 8 marca 2012 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Laptopy porady » Sposób na problemy z przyciskiem zasilania (Power), zamykaniem pokrywy w laptopie
 
 

Sposób na problemy z przyciskiem zasilania (Power), zamykaniem pokrywy w laptopieZobacz, jak ustawić akcje, jaką ma podjąć system, w chwili naciśnięcia przycisku zasilania (Power) komputera.

 1. Z Panelu sterowania wybieramy Opcje zasilania. W otwartym okienku, przechodzimy do zakładki Zaawansowane.
 2. W części Przyciski zasilaniadokonujemy wyboru akcji, jaka zostanie podjęta, kiedy w komputerze zostanie naciśnięty przycisk zasilania. Z listy możemy wybrać:
  • Nic nie rób
  • Zapytaj mnie co zrobić
  • Stan gotowości
  • Zamknij system

  Według mnie, akcja druga, czyli Zapytaj mnie co zrobić, będzie odpowiednim wyborem (zostaną wyświetlone opcje Wyłączania komputera).

 3. Klikamy OK.
przycisk zasilania

Opcje zasilania w systemie Windows

Spis treści: Sposób na problemy z przyciskiem zasilania (Power), zamykaniem pokrywy w laptopie

Słowa kluczowe: jak włączyć laptopa bez przycisku, jak włączyć laptopa bez przycisku power, jak wyłączyć telefon bez przycisku zasilania huawei p20lite, lenovo c2 jak włączyć bez guzika zasilania, jak wlaczyc tel bez podlaczenia power

[Głosów:11    Średnia:3.1/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.