0
Opublikowano 25 grudnia 2022 w Portal komputerowy » Inne » Artykuły Sponsorowane » Smartfony i telewizory w prezencie w Orange Love
 
 

Smartfony i telewizory w prezencie w Orange LoveW Orange Love czekają na Ciebie świąteczne niespodzianki! Zamów jeden z pakietów usług i odbierz prezent – telewizor lub smartfon za złotówkę. Sprawdź więcej informacji o ofercie Orange Love i skorzystaj z ekstraokazji.

Orange Love – co to jest?

Orange Love to cztery wygodne pakiety, skupiające kluczowe usługi telekomunikacyjne:

  • Orange Love Mini – w ofercie znajdziesz internet domowy oraz abonament komórkowy;
  • Orange Love Standard, Extra i Premium – oprócz internetu i abonamentu otrzymasz dostęp do wielu kanałów telewizyjnych (im wyższy pakiet, tym ich więcej), a także do telefonu internetowego.

Z Orange Love wszystko masz pod ręką – po aktywowaniu pakietu będziesz otrzymywać jeden rachunek, do tego niższy niż za każdą z usług osobno. Dzięki temu nie musisz pamiętać o kilku płatnościach w miesiącu.

Orange Love – promocje i świąteczne niespodzianki

Jeżeli zależy Ci, aby nadchodzące święta były pełne radości i uśmiechu, sprawdź, co przygotował dla Ciebie Orange. Decydując się na jeden z trzech pakietów Orange Love – Standard, Extra lub Premium – dostaniesz ekstraprezent jedynie za złotówkę. Do wyboru masz:

  • smartfon realme narzo 50i Prime 3/32 GB z ekranem 6,5” oraz pojemną baterią, dzięki której telefon nie rozładuje się w nieoczekiwanym momencie;
  • telewizor TCL 32” – urządzenie zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz umożliwia bezproblemowy odbiór telewizji naziemnej (format DVB-T).

Oferta dotyczy zarówno nowych Klientów Orange, jak i osób, które zdecydowały się na przedłużenie umowy (tu czekają rabaty i prezenty za 1 zł). Sprawdź szczegóły promocji: https://www.orange.pl/pakiety/love

Pakiety Orange Love z zestawem 2 smartfonów

Lubisz niespodzianki? Jeżeli zdecydujesz się na pakiet Orange Love z internetem domowym, abonamentem komórkowym, telewizją i telefonem internetowym, czeka na Ciebie jeszcze jeden prezent. Do aktywowanych usług możesz dobierać zestaw dwóch urządzeń mobilnych, z czego jedno z nich dostaniesz za złotówkę.

W ofercie dostępne są także zestawy smartfonów ze smartwatchami obsługującymi technologię eSIM.

Pakiety Orange Love z niespodziankami – skorzystaj z okazji

Orange Love to dobra propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli.

Wybierając pakiet, zyskujesz także w kwestii dodatkowych numerów telefonu. Za drugą i kolejne karty SIM w ramach abonamentu komórkowego zapłacisz o 20 zł/mies. mniej od standardowej ceny abonamentów.

Sprawdź ofertę Orange Love, podpisz umowę na 24 miesiące i spraw, aby nadchodzący rok był pełnen radości z jednym z atrakcyjnych pakietów na usługi telekomunikacyjne od Orange.

Spis treści: Smartfony i telewizory w prezencie w Orange Love

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.