0
Opublikowano 14 grudnia 2020 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Wybierz świąteczny prezent dla Twoich bliskich! Co kupić dziecku?
 
 

Wybierz świąteczny prezent dla Twoich bliskich! Co kupić dziecku?
Wybór prezentu dla dzieci jest nie lada wyczynem. Obecnie dzieci mają już wszystko: najlepsze telefony, konsole, własne telewizory… Spróbuj rozbudzić w nim więc jakąś pasję! Sprawdź nasze propozycje prezentowe!

Zaczytani…

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko bardziej niż wpatrywaniem w najnowsze gry lub seriale zainteresowało się książkami, podsuń mu je na prezent! Pamiętaj, że, niestety, coraz częściej tradycyjne książki nie są bardzo atrakcyjne dla dzieci, lub ich noszenie jest zbyt obciążające. W związku z tymi problemami postaw na czytnik e-booków!

Atuty takiego urządzenia naprawdę są powalające! Czytnik zajmuje niewiele miejsca, można go wszędzie ze sobą zabrać, wyjąć w tramwaju czy pociągu, mieć przy sobie i móc wczytywać się w ulubione historie! Ponadto sprzęt tego typu z powodzeniem imituje druk, dzięki czemu oczy nie męczą się nawet podczas wielogodzinnego czytania jak w przypadku korzystania z monitora komputera czy telefonu. To doskonały prezent dla wszystkich moli książkowych, ale także dla tych, których chcemy rozkochać w literaturze! Pamięć czytnika pozwala na zmieszczenie bardzo wielu książek, dlatego można w danej chwili zdecydować, na jaką lekturę obecnie mamy ochotę. Dostępnych jest także wiele usług, które po wykupieniu miesięcznego abonamentu pozwalają na dostęp do nieograniczonej liczby e-booków. Jednym z minusów czytników jest konieczność jego ładowania, ale w dzisiejszych czasach, kiedy telefony ładujemy nawet kilka razy dziennie nie powinno to stanowić dużego kłopotu.

Światło! Kamera! Akcja!

Jeśli na świątecznym pokładzie obecna jest nastolatka, która dba o swój wizerunek w portalach społecznościowych z pewnością idealnym pomysłem na prezent dla niej będzie lampa pierścieniowa. Co to takiego? To lampa, która pozwala na nagrywanie filmików, kręcenie instastories, robienie zdjęć na bloga czy na swoje media społecznościowe w doskonałym świetle! Lampa pozwala na wybór koloru światła, dlatego możesz dopasować odcień do własnych preferencji. Lampy najczęściej posiadają także mocowanie na telefon, dzięki czemu nagrywanie video czy robienie zdjęć nigdy nie okaże się klapą z powodu złego oświetlenia! Zastosowań takiej lampy jest znacznie więcej! Okaże się ona pomocna w salonach kosmetycznych, kiedy należy utrwalić na zdjęciu efekt zabiegu lub wykonany makijaż. Lampa pierścieniowa będzie także doskonała podczas wykonywania zdjęć wielu produktów,np. spożywczych, które pomogą Twojemu dziecku stworzyć profesjonalne przepisy kulinarne! Idealne oświetlenie padające z każdej strony spowoduje, że każde zdjęcie będzie wyglądało niezwykle profesjonalnie! Gdzie znaleźć takie lampy? Jaki jest ich koszt? Nie jest to duży wydatek, małe lampy, stołowe, znajdziesz już od kilkudziesięciu złotych. Szeroki wybór dostępny jest na przykład na znanej platformie zakupowej – Allegro.

Ujęcia z góry

Elektronika nie tylko więzi nasze dzieci w domu! Pozwala im także wyjść na świeże powietrze i realizować swoje pasje! Jeśli Twoje dziecko jest amatorem fotografii, dobrym pomysłem na prezent będzie dron (swój ulubiony aparat zapewne już ma). Nie jest to aż tak duży wydatek, jak mogłoby się wydawać, jeśli zdecydujemy się na model nie tak profesjonalny, a bardziej hobbystyczny i służący do zabawy. Dronów na rynku jest coraz więcej. Jako pierwszy model warto sprezentować dron o niezbyt zaawansowanej konstrukcji. Dlaczego? Przede wszystkim dronem należy nauczyć się latać. Nie jest to taka prosta czynność jak może się wydawać. Pilotaż drona wymaga czasu, cierpliwości i zapału. Nie warto zrażać się po pierwszej nieudanej próbie. Na niezbyt skomplikowanym dronie dużo szybciej pójdzie nauka pilotowania drona – co istotne, proste drony są tańsze, co za tym idzie, nawet  w przypadku zniszczenia nie będzie to aż tak bolesna strata. Niektóre drony mogą nie być wyposażone w kamerkę, ale nie to powinno być wyznacznikiem zakupu pierwszego drona. Potraktujmy latanie jak eksperyment pokazujący, na ile latanie dronem wciągnie obdarowywanego.

Spis treści: Wybierz świąteczny prezent dla Twoich bliskich! Co kupić dziecku?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.