4
Opublikowano 8 marca 2012 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows XP » Ciekawostki » Własny komunikat przy logowaniu do Windows
 
 

Własny komunikat przy logowaniu do WindowsDowiesz się teraz, jak zrobić komunikat, który ukaże się użytkownikom przy logowaniu do systemu Windows.

  1. Uruchom Edytor rejestu.
  2. Odszukaj klucz [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon].
  3. Edytuj teraz dwie wartości: „LegalNoticeCaption” – tytuł okna z komunikatem oraz „LegalNoticeText” – treść komunikatu.

Komunikat przy logowaniu, LegalNoticeCaption,LegalNoticeText

Spis treści: Własny komunikat przy logowaniu do Windows

Słowa kluczowe: komentarz przed logowaniem, jak dodac komentarz powitalny prxy logowaniu, komunikat przed zalogowaniem windows 7, komentarz powitalny orzy logowaniu, jak ustawic tekst powitalny podczas logowania w win 7, komunikat przy logowaniu konta, komunikat przy logowaniu, jak zrobic komunikat przed zalogowaniem, jak ustawic tekst logowania win 7, jak ustawic tekst komunikatu

[Głosów:22    Średnia:3.3/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.