744
Opublikowano 21 marca 2012 w Portal komputerowy » Inne » Smartfony i tablety » SimLock Nokia, Samsung, Sony, LG za darmo!
 
 

SimLock Nokia, Samsung, Sony, LG za darmo!Ściągnij simlock ze swojej komórki bez potrzeby kabli i innych urządzeń. Program do zdejmowania simloka działa z Nokia, Samsung, Sony Ericsson, LG, Sagem i z innymi modelami. Wystarczy wygenerować kod, a następnie wpisać go na telefonie i po ściągnięciu simlocka telefon zostanie odblokowany. Jeśli Ty nie potrzebujesz ściągnąć blokady, może potrzebować tego Twój znajomy, więc warto pobrać ten program na przyszłość…

Ściąganie Simlock za darmo:

Kolejny program o znacznych możliwościach to:

 

Odwiedź również nasze forum o simlocku. Pytania proszę zadawać na forum. Nasi wykwalifikowani moderatorzy odpowiedzą na każde z nich. Działy simlock:

Spis treści: SimLock Nokia, Samsung, Sony, LG za darmo!

Słowa kluczowe: simlock, jak ściągnąć simlocka, simlock za darmo, jak zdjąć simlocka, jak zdjąć simlocka za darmo, simlock sagem, zdejmowanie simlocka za darmo, ściągnięcie simlocka, program do zdejmowania simlocka, jak ściągnąć simloka

[Głosów: 205   Average: 2.7/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.