Polecane
 

Portal komputerowy » Telefony komórkowe i urządzenia mobilne » Usuwanie simlock » NokiaFREE Unlock Codes Calculator 3.10

NokiaFREE Unlock Codes Calculator 3.10

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
274 total ratings

 

Rozmiar: 0.4 MB
Strona WWW: http://www.unlock.nokiafree.org
System: Windows
Wstępniak

NokiaFREE Unlock Codes Calculator to najlepszy program do ściągania simlocków z wielu modeli telefonów Nokia, a także: Samsung, Siemens, Maxon, NEC, Sony, Panasonic, Vitel, AEG / Telital, Alcatel. W razie problemów skorzystaj z innych naszych programów do ściągania simlocka, oraz darmowej pomocy zamieszczonej na stronie: Simlock. Spis treści: NokiaFREE Unlock Codes Calculator 3.10

2
Opublikowano 5 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

NokiaFREE Unlock Codes Calculator to najlepszy program do ściągania simlocków z wielu modeli telefonów Nokia, a także: Samsung, Siemens, Maxon, NEC, Sony, Panasonic, Vitel, AEG / Telital, Alcatel. W razie problemów skorzystaj z innych naszych programów do ściągania simlocka, oraz darmowej pomocy zamieszczonej na stronie: Simlock.

Spis treści: NokiaFREE Unlock Codes Calculator 3.10

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


2 komentarze


  1.  
    Kasia

    UPS! Mi wyskoczył trojan! Uważajcie!
  2.  
    Yerry

    A mi pokazało że nie da się otworzyć bezpiecznie tego typu pliku w telefonie. Tak wiec prawdopodobnie to jakiś wirus wiec lepiej nie ryzykować!!!

Dodaj komentarz


(required)