Polecane
 

Portal komputerowy » Domowe » Inne programy » FixWin 1.2

FixWin 1.2

 

 
Download
 

Kategoria: ,
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
54 total ratings

 

Rozmiar: 174 kbWstępniak

Przeglądając strony internetowe, natknąłem się na zupełnie darmowe narzędzie przeznaczone dla systemów Windows Vista i Windows 7.  Jeżeli sądzisz, że masz jakieś błędy to właśnie FixWin – bo tak nazywa się program – znajdzie i naprawi napotkane nieprawidłowości. Przedstawiana przeze mnie aplikacja, jest w stanie rozpoznać nawet 60 błędów w systemie. FixWin może pomóc również […]

Opublikowano 23 września 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Przeglądając strony internetowe, natknąłem się na zupełnie darmowe narzędzie przeznaczone dla systemów Windows Vista i Windows 7.  Jeżeli sądzisz, że masz jakieś błędy to właśnie FixWin – bo tak nazywa się program – znajdzie i naprawi napotkane nieprawidłowości.

Przedstawiana przeze mnie aplikacja, jest w stanie rozpoznać nawet 60 błędów w systemie. FixWin może pomóc również poprzez uruchomienie Kontrolera Plików Systemowych, który znajduje się w systemie i ma za zadanie sprawdzać, czy najważniejsze pliki nie zawierają żadnych błędów. KPS utworzy również punkt przywracania przed dokonaniem napraw i zastąpi uszkodzone pliki. Jest to program portable, czyli niewymagającym instalacji.

Spis treści: FixWin 1.2

Webstero