0
Opublikowano 2 listopada 2021 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Telefony w świetnych cenach – sprawdź promocje w Orange Flex
 
 

Telefony w świetnych cenach – sprawdź promocje w Orange FlexDobry telefon wcale nie musi być drogi. W Sklepie Flex znajdziesz smartfony w zaskakująco niskich cenach. Sprawdź promocje przygotowane przez Orange Flex!

Sklep Flex to miejsce, w którym znajdziesz przecenione smartfony najpopularniejszych marek. Warto na bieżąco obserwować ofertę – co miesiąc trafiają tam nowe modele w specjalnych cenach. W Sklepie znaleźć można m.in. najnowsze modele Iphone 13, Xiaomi Mi 11 Lite 5G, Oppo A15, smartfony Samsung i wiele innych. Poza tym w ofercie Sklepu Flex znajdziesz także tablety, smartwatche, słuchawki i inne inteligentne akcesoria.

Prawdziwych łowców okazji zainteresuje zakładka „outlet”. Trafiają tam urządzenia pochodzące ze zwrotów i sklepowych ekspozycji. Telefony są „jak nowe” – wszystkie zostały sprawdzone i przywrócone do stanu fabrycznego przez techników Orange. Telefon trafi do Ciebie w opakowaniu zastępczym ze wszystkich akcesoriami. Odnowione urządzenia objęte są roczną gwarancją. To rozwiązanie jest nie tylko ekonomiczne, ale także przyjazne środowisku.

Sklep Flex – kupuj szybko i wygodnie

Zakupy w Sklepie Flex zrobisz za pomocą aplikacji Orange Flex. Dzięki niej szybko i bezpiecznie opłacisz zamówienie. Opłatę za urządzenie możesz rozłożyć także na 30 rat. Ich RRSO wynosi 0% – wybór tej formy płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Z płatności ratalnych możesz skorzystać pod warunkiem, że wartość Twojego zamówienia przekracza 300 zł.

Kupione urządzenie trafi do Ciebie kurierem w ciągu 2-3 dni roboczych. Paczkę możesz śledzić w aplikacji Orange Flex. W ciągu 14 dni możesz dokonać zwrotu – bez podawania przyczyny.

Ze Sklepu Flex mogą korzystać tylko użytkownicy posiadający numer w Orange Flex. To oferta, która wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu możesz korzystać z niej bez podpisywania długoterminowej umowy. Swoim numerem i wszystkim usługami zarządzasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej. Za jej pomocą możesz także przenieść numer do Orange Flex lub zamówić kartę SIM z nowym numerem.

Dołącz do Orange Flex i korzystaj z promocji przygotowanych przez Orange!

Spis treści: Telefony w świetnych cenach – sprawdź promocje w Orange Flex

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.