Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Przeglądarki internetowe » IE9 Tweaker Plus 2.0

IE9 Tweaker Plus 2.0

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
1 total rating

 
Wstępniak

Na pewno wśród nas są zwolennicy przeglądarki Microsoft Internet Explorer, to właśnie dla nich stworzono ciekawe oprogramowanie. Dzięki IE9 Tweaker będzie możliwe podrasowanie naszej przeglądarki m.in o funkcje uruchamiania w pełnym oknie, czy taką opcję jak „wiele stron startowych”. Wszystkie modyfikacje wykonane programem możemy oczywiście przeprowadzić ręcznie w rejestrze, ale po co skoro ta aplikacja […]

Opublikowano 22 września 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Na pewno wśród nas są zwolennicy przeglądarki Microsoft Internet Explorer, to właśnie dla nich stworzono ciekawe oprogramowanie. Dzięki IE9 Tweaker będzie możliwe podrasowanie naszej przeglądarki m.in o funkcje uruchamiania w pełnym oknie, czy taką opcję jak „wiele stron startowych”.

Wszystkie modyfikacje wykonane programem możemy oczywiście przeprowadzić ręcznie w rejestrze, ale po co skoro ta aplikacja robi to za nas? Wystarczy zaznaczyć to, co chcemy włączyć i zastosować zmiany przyciskiem “Apply“. Z programem możliwe jest na stałe włączenie menu pokazywane po wciśnięciu przycisku ALT, ustawienie uruchamiania IE zawsze w pełnym oknie, zmianę ilości okienek najczęściej odwiedzanych stron w nowej, pustej karcie i wiele innych . Ponadto przycisk “Create Custom Favourites Homepage” pozwala dodać więcej niż jedną stronę startową, które mają zostać uruchomione wraz ze startem przeglądarki.

Spis treści: IE9 Tweaker Plus 2.0

Webstero