Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Przeglądarki internetowe » Google Chrome 18

Google Chrome 18

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5.0/5


User Rating
54 total ratings

 

Rozmiar: 723KB
System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Chrome 18, to kolejna odsłona przeglądarki firmy „Google”. Jak wiadomo, google prowadzi bardzo szybki cykl wydawniczy, dlatego też nie znajdziemy tu aż tak wielkich zmian. Warto jednak zainteresować się renderowaniem obrazu. Stabilny i bardzo wydajny Chrome 18 wprowadza WebGL, który można stosować także na starych stacjach roboczych. Google dodał także rasteryzer SwiftShader, który na celu […]

0
Opublikowano 1 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Chrome 18, to kolejna odsłona przeglądarki firmy „Google”. Jak wiadomo, google prowadzi bardzo szybki cykl wydawniczy, dlatego też nie znajdziemy tu aż tak wielkich zmian. Warto jednak zainteresować się renderowaniem obrazu.
Stabilny i bardzo wydajny Chrome 18 wprowadza WebGL, który można stosować także na starych stacjach roboczych. Google dodał także rasteryzer SwiftShader, który na celu ma wykorzystywanie procesora komputerowego do niezbędnych dla grafiki 3D obliczeń. Dzięki tej technologii, użytkownik, będzie mógł cieszyć się technologią 3D nawet na swoim domowym komputerze. Co najważniejsze, nawet nie musimy mieć karty graficznej przystosowanej automatycznie do obrazu 3D, czy też najnowszych sterowników. W oparciu o wcześniej wspomniane WebGL, powinny być w jakimś stopniu zdatne do użytku.

Spis treści: Google Chrome 18

skrypty_wing
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)