Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Komunikatory internetowe » Google Talk 1.0.0.105

Google Talk 1.0.0.105

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
3.5/5


User Rating
no ratings yet

 

Rozmiar: 1.6 MB
Strona WWW: http://www.google.com/talk/intl/pl/
System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Komunikator udostępniony od firmy Google. Aplikacja jest zoptymalizowana pod konta pocztowe Gmail, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można odebrać czy wysłać wiadomość e-mail. Aby zalogować się do Google Talk należy posiadać konto pocztowe Gmail (http://mail.google.com). Aplikacja pozwala również na import listy kontaktów z konta pocztowego.Komunikator cechuje prostota oraz czytelność interfejsu. Spis treści: Google […]

0
Opublikowano 1 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Komunikator udostępniony od firmy Google. Aplikacja jest zoptymalizowana pod konta pocztowe Gmail, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można odebrać czy wysłać wiadomość e-mail. Aby zalogować się do Google Talk należy posiadać konto pocztowe Gmail (http://mail.google.com). Aplikacja pozwala również na import listy kontaktów z konta pocztowego.Komunikator cechuje prostota oraz czytelność interfejsu.

Spis treści: Google Talk 1.0.0.105

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)