Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Komunikatory internetowe » Skype 5.9.0.114

Skype 5.9.0.114

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
4 total ratings

 

Rozmiar: 24 MB
Strona WWW: http://www.skype.com/intl/pl/home
System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Skype to najpopularniejszy komunikator głosowy. Do komunikacji korzysta z technologii P2P (peer-to-peer). Poza darmowymi rozmowami z innymi użytkownikami programu Skype, program ten oferuje również płatne rozmowy na telefon stacjonarny i komórki. Niezwykle ciekawa jest także usługa SkypeIn, dzięki której możemy założyć sobie wirtualny numer i dzięki temu mogą do nas dzwonić osoby z telefonów stacjonarnych […]

0
Opublikowano 1 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Skype to najpopularniejszy komunikator głosowy. Do komunikacji korzysta z technologii P2P (peer-to-peer). Poza darmowymi rozmowami z innymi użytkownikami programu Skype, program ten oferuje również płatne rozmowy na telefon stacjonarny i komórki. Niezwykle ciekawa jest także usługa SkypeIn, dzięki której możemy założyć sobie wirtualny numer i dzięki temu mogą do nas dzwonić osoby z telefonów stacjonarnych i komórkowych. Oprócz tego skype nie instaluje żadnych komponentów spyware, czyli takich, które nas szpiegują.

Spis treści: Skype 5.9.0.114

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)