0
Opublikowano 4 stycznia 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Weź udział w konkursie realizowanym na Tweaks.pl przy współpracy z be quiet! i Microsoft
 
 

Weź udział w konkursie realizowanym na Tweaks.pl przy współpracy z be quiet! i Microsoft


Aż 3 konkursy przygotował dla Was Tweaks.pl wspólnie z firmą be quiet! i Microsoft. Do wygrania jest zasilacz Dark Power Pro 10 550W, chłodzenie Dark Rock Pro 2, klawiatura SideWinder X4 oraz 3 wiatraczki Silent Wings 2. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Najciekawszą pracę graficzną czy zdjęcie z logiem be quiet!(bądź cicho!) nagrodzimy zasilaczem Dark Power Pro 10 550W. Z kolei chłodzenie Dark Rock Pro 2 oraz multimedialna klawiatura SideWinder X4 trafi do 2 najbardziej aktywnych użytkowników na forum – warunkiem jest zdobycie jak największej liczby punktów z postów, nowych poradników i pochwał. Wiatraczki Silent Wings trafią do aktywnych użytkowników forum komputerowego Tweaks.pl, którzy również polubiły stronę Tweaks.pl na facebooku i opublikowały post o konkursie na Tweaks.pl na swoim profilu.

Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2013 roku.

Zapraszamy serdecznie!

Spis treści: Weź udział w konkursie realizowanym na Tweaks.pl przy współpracy z be quiet! i Microsoft

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.