26
Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Overclocking » Odblokowanie podkręcania karty graficznej nVidia 17 marca 2012
 
 

Odblokowanie podkręcania karty graficznej nVidiaxenical to buy online generic of protonix dapoxetine 120 mg xenical to buy online Detonatory do kart nVidia mają wbudowany moduł do podkręcania. Jednak, ze względów bezpieczeństwa jest on domyślnie niewidoczny. Możesz go włączyć i podkręcić swoją kartę, a także wykonać prosty test sprawdzający stabilność karty graficznej nVidia po zmianie ustawień. Ustawienie zostaną zmienione na trwałe, czyli karta będzie podkręcona także po ponownym uruchomieniu systemu Windows. Nowsze detonatory umożliwiają dynamiczną zmianę częstotliwości taktowania kart graficznych z serii GeForce w zależności od obciążenia procesora graficznego (GPU). Dla trybu 2D (Windows) możemy zmniejszyć taktowanie, a dla trybu 3D zwiększyć; zmiany nie działają dla pamięci RAM, dlatego zalecane są jedne ustawienia dla trybu 2D jak i 3D. Do dzieła!

  1. Uruchom edytor rejestru.
  2. Przejdź do klucza [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA corporation\Global\NVTweak].
  3. Jeżeli nie istnieje tam wartość DWORD o nazwie „CoolBits” utwórz ją.
  4. Kliknij na dwukrotnie, ustaw na 2 i wybierz system dziesiętny.

    Po restarcie komputera przejdź do okna Właściwości: Ekran, następnie kliknij na Ustawienia | Zaawansowane. Teraz kliknij na zakładkę o nazwie Twojej karty graficznej. Otworzy się nowe okno. Z menu po lewej stronie wybierz „Częstotliwości taktowania” i ustaw odpowiednie taktowanie. Po ustawieniu częstotliwości zaznacz „Zastosuj te ustawienia przy uruchamianiu”. Jeżeli nie znasz się na podkręcaniu nie próbuj tej sztuczki.

Podkręcanie karty graficznej,CoolBits

O podkręcaniu kart graficznych dowiesz się więcej w tym artykule: Overclocking nVidia digoxin 2 compartment kamagra fast online find a advair here cytotec where to buy uk

Słowa kluczowe: podkręcanie karty graficznej nvidia, nvidia overclocking, jak podkrecic karte graficzna nvidia, overclocking nvidia, nvidia podkręcanie, podkrecanie nvidia, podkręcanie grafiki, podkręcanie kart nvidia, jak podkrecic karte graficzna, podkręcanie 310m w laptopie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (22 votes cast)
Odblokowanie podkręcania karty graficznej nVidia, 7.7 out of 10 based on 22 ratings


makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.