12
Opublikowano 17 marca 2012 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Overclocking » Przyspieszanie starych kart graficznych ATI z Omega drivers
 
 

Przyspieszanie starych kart graficznych ATI z Omega drivers


Omega Drivers to odpowiednio zmodyfikowane sterowniki dla kart ATI oraz od niedawna nVidia. W Omega Drivers znajdziesz wiele przydatnych optymalizacji obrazu zarówno pod względem jakości jak i wydajności. Dzięki czemu możesz wycisnąć więcej z Twojej karty graficznej. Warto zainstalować modyfikowane sterowniki, aby zyskać kilka, a nawet kilkanaście FPS w słabszych kartach graficznych, a w nowszych przy odpowiedniej konfiguracji zyskać lepszą jakość obrazu.

Dodatkowo wskazówka dla kart NVidia: Jeżeli posiadasz słabą kartę graficzną możesz zmniejszyć jakość kosztem większej wydajności. Kliknij prawym przyciskiem na pulpit i z menu kontekstowego wybierz Właściwości. Teraz przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie kliknij na przycisk Zaawansowane. Powinna znajdować się tam zakładka o nazwie identycznej jak Twoja karta graficzna. Kliknij na nią. Przejdź do Ustawienia wydajności i przesuń suwak na wysoka wydajność.

Spis treści: Przyspieszanie starych kart graficznych ATI z Omega drivers

Słowa kluczowe: omega drivers

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.