Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Test SilverStone Argon AR07 – kolejny wąski cooler od SilverStone » Strona 6

Test SilverStone Argon AR07 – kolejny wąski cooler od SilverStone

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Rating
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
3 total ratings

 

Zalety


+niezła wydajność,
+łatwy montaż
+cichy

Wady


-cena mogłaby być odrobinę niższa


Kilka słów o teście

Seria chłodzeń Argon marki SilverStone słynie ze swojej smukłej konstrukcji oraz niezłej wydajności. W nasze ręce właśnie wpadł najnowszy produkt tej serii – Argon AR07. Jak wypadnie w testach? O tym przekonamy się za moment. Zapraszamy

1
Opublikowano 29 marca 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Argon AR07 to bardzo dobre cooler CPU. Oferuje dość wysoką wydajność pozwalającą na podkręcenie tak gorącego procesora jakim jest Core i5 4690K do 4,4GHz. Na szczęście nie jest to okupowane głośnością, która swoją drogą po lekkim skręceniu obrotów będzie na całkiem znośnym poziomie.

Czy warto  zainteresować się chłodzeniem SilverStone Argon AR07? Naszym zdaniem tak. Jego cena, aktualnie wynosi 199zł (w sklepie Proline). W tej cenie można oczywiście kupić nieco wydajniejsze konstrukcje, ale za to o znacznie większych gabarytach. Jeśli więc poszukujemy wydajnego i wąskiego chłodzenia powinniśmy rozważyć zakup coolera SilverStone Argon AR07.

SilverStone Tundra Argon AR07 otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4.5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała innowacja!

Innowacja

Sprzęt do testów dostarczył:

SilverStone logo

 

Spis treści: Test SilverStone Argon AR07 – kolejny wąski cooler od SilverStone

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


1 komentarz


  1.  
    katorga

    tu 55 stopni dalej w tej samej tabelce 72, moze jakies zdecydowanie??

Dodaj komentarz


(required)