Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Arctic Freezer 34 – test taniego coolera CPU!

Arctic Freezer 34 – test taniego coolera CPU!

 
Arctic Freezer 34
Arctic Freezer 34
Arctic Freezer 34

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
56 total ratings

 

Zalety


+bardzo dobra kultura pracy,
+bardzo dobry stosunek ceny do wydajności,
+prosty montaż,
+dobra pasta termoprzewodząca w komplecie,

Wady


nie stwierdzono


Kilka słów o teście

Nie każdy z nas potrzebuje chłodzenia najwyższej klasy. Niektórym wystarczy sprzęt, który zastąpi chłodzenie boksowe. Na szczęście Arctic nie zapomniał takich ludziach. Wraz z modelem Freezer 34 producent planuje podbić serca nieco mniej zamożnych entuzjastów. Jak wyjdzie w praktyce? Przekonamy się! Zapraszamy do lektury!

1
Opublikowano 10 maja 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Firma Arctic to znany i ceniony producent na rynku sprzętu komputerowego. Tak się składa, że niedawno firma zaprezentowała delikatnie ulepszoną wersję chłodzenia Freezer 33. W ten właśnie sposób powstał Arctic Freezer 34. Jest to wieżowy cooler CPU wyposażony w 120mm wentylator. Całość wyceniono na 79zł, co czyni go całkiem łakomym kąskiem dla osób chcących jedynie lekko podkręcić procesor lub po prostu posiadają chodzenie boksowe i oczekują wyższej kultury pracy. Jak cooler Arctic Freezer 34 wypadnie w testach? Przekonamy się. Zapraszamy do lektury!

Specyfikacja Arctic Freezer 34

  • wymiary: 157 x 124 x 85mm
  • maks. prędkość obrotowa wentylatora: 1800rpm
  • waga: 605 g
  • kompatybilność Intel: LGA 115x, 2011(-3), 2066,
  • kompatybilność AMD: AM4,

Arctic Freezer 34

Spis treści: Arctic Freezer 34 – test taniego coolera CPU!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


1 komentarz


  1.  
    obli

    Wykres „kultura pracy” ma pewien błąd. Brak jest testowanego coolera. Obecnie w sklepach nigdzie go nie widzę za 79złotych (może z powodu, że jest dostępny tylko w paru sklepach i nie widzą konkurencji, więc zawyżają ceny ). Testy wydajności powinny być na bardziej wymagającym procku, bo takie prawie nic nie mówią (tu sprawuje się dobrze, ale co jak dostanie do schłodzenia bardziej wymagający zestaw – czy też będzie sobie dobrze radził na tle konkurencji, czy może temperatury już będą daleko za konkurencją ). Czy cooler jest wydajny to widać dopiero, gdy się porówna z najbardziej wydajnym chłodzeniami, gdy temperatury wtedy sięgają ponad 80 stopni nawet u najlepszych schładzaczy.

Dodaj komentarz


(required)