1
Opublikowano 25 stycznia 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » ASUS Transformer Book TX300 – notebook i tablet w jednym
 
 

ASUS Transformer Book TX300 – notebook i tablet w jednym


ASUS Transformer Book TX300 to hybrydowy model wyposażony w system Windows 8. Jest to urządzenie łączące w sobie wydajność i funkcjonalność notebooka z łatwością użytkowania i mobilnością tabletu. Transformer Book to kompaktowy, mocny notebook z systemem Windows 8, procesorem trzeciej generacji Intel® Core™ i szybkim dyskiem twardym. Po odłączeniu 13,3-calowego ekranu Full HD ASUS Transformer Book przeistacza się w samodzielny tablet z dyskiem SSD o pojemności 128GB.

ASUS Transformer Book TX300 tablet notebook 2ASUS Transformer Book to doskonały wybór dla osób, które chcą mieć zawsze do dyspozycji zarówno w pełni wyposażony notebook, jak i tablet. Urządzenie posiada potężny procesor trzeciej generacji Intel® Core™ i5 lub i7, który bez problemu poradzi sobie z większością aplikacji oraz podświetlaną klawiaturę z dużym, multidotykowym touchpadem. 13,3-calowy ekran ze szkła Concore™ firmy Corning®, z dziesięciopunktową matrycą dotykową umożliwia intuicyjną obsługę systemu Windows 8 w obu trybach pracy.

Oddzielne baterie stacji dokującej i tabletu zapewniają nawet do pięciu godzin pracy w trybie pełnej obsługi notebooka i do ośmiu godzin pracy tabletu. Czas pracy notebooka może zostać dodatkowo wydłużony do ośmiu godzin po wyłączeniu dysku twardego i gniazd interfejsów, zachowując aktywną klawiaturę i touchpad. Urządzenie może przejść w tryb czuwania i pozostać w nim nawet do dwóch tygodni. Ponadto posiada funkcję instant on pozwalającą na wznowienie pracy w niespełna 2 sekundy.

ASUS Transformer Book TX300 tablet notebook 113.3-calowy ekran 1080p Full HD w ASUS Transformer Book wyświetla obraz w bardzo wysokiej jakości. Technologia IPS gwarantuje odtwarzanie żywych i wiernych barw, zaś szerokie kąty widzenia (178 stopni) pozwalają na oglądanie obrazów z boku, przy zachowaniu jasności i czytelności. Dzięki wysokiej jakości głośnikom stereo zainstalowanym zarówno w notebooku jak i tablecie ASUS Transformer Book bardzo dobrze sprawdza się podczas słuchania muzyki. Jakość dźwięku dodatkowo podnosi technologia ASUS SonicMaster, opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower®, a także procesory audio Waves, nagrodzone statuetką GRAMMY Award® w kategorii technicznej. Urządzenie posiada przednią kamerę HD i mikrofon konferencyjny, które świetnie sprawdzą się do prowadzenia rozmów wideo; a także tylną kamerkę (5MP), nagrywającą filmy w jakości 720p HD.

ASUS Transformer Book TX300 tablet notebook 3ASUS Transformer Book posiada osobne dyski dla notebooka i tabletu. Dysk twardy o pojemności 320GB lub 500GB w trybie pracy notebooka oferuje wystarczającą ilość miejsca zarówno dla profesjonalnego oprogramowania jak i prywatnych danych, natomiast 128GB pamięci na karcie SSD zapewnia sprawne działanie aplikacji, filmów, muzyki i gier w trybie pracy tabletu. Główne podzespoły umieszczone są w tablecie, a dysk twardy i gniazda interfejsów w stacji dokującej, lecz opracowana przez ASUS technologia High-Speed Bridge zapewnia bardzo szybki transfer danych pomiędzy stacją a tabletem, przekraczający przepustowość USB 3.0.

Specyfikacja:

System operacyjny Windows 8 / Windows 8 Professional
Procesor Procesor Intel® Core™ i5 lub i7
Ekran Multidotykowy ekran Full HD 13.3 cala z technologią IPS
Dysk 320GB/500GB HDD (notebook) & 128GB SSD (tablet)
Pamięć 4GB DDR3 dual-channel (1600MHz) RAM
Kamera Przednia kamera HD & opcjonalna tylna kamera 5MP
Wymiary Tablet: 213 x 340 x 4~11mm / 950gStacja dokująca: 219 x 340 x 3~12.9mm / 900g

Specyfikacje, treść i dostępność produktów mogą podlegać zmianom bez uprzedniej informacji oraz mogą różnić się zależnie od kraju. Rzeczywiste osiągi są zależne uruchomionych aplikacji i sposobu wykorzystania urządzenia, a także od czynników środowiskowych i innych.

Spis treści: ASUS Transformer Book TX300 – notebook i tablet w jednym

Słowa kluczowe: notebook

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 2.8]

prasowe