0
Opublikowano 11 stycznia 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Netbook Asus X202E w sklepie Alsen.pl
 
 

Netbook Asus X202E w sklepie Alsen.pl


W ofercie sieci sklepów Alsen pojawił się notebook firmy Asus, model X202E-CT011H. Produkt posiada dotykowy ekran oraz preinstalowany system Windows 8. Jego głównym atutem jest waga: 1,38kg, a także atrakcyjna cena.

Tak cienki, jak ultrabooki!

Nowy model Asusa został stworzony na wzór ultrabooków. Jego obudowa pokryta jest szczotkowanym aluminium, dzięki któremu X202E-XT011H posiada niezwykle ciekawy wygląd. Produkt ten jest dedykowany przede wszystkim użytkownikom mobilnym. Płaski, stylowy notebook z dotykowym ekranem o przekątnej 11,6-cali będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których priorytetem jest ciekawy wygląd, jakość wykonania, oraz rozmiar sprzętu.

Asus X202E

Wydajne i energooszczędne podzespoły.

Asus X202E-XT011H posiada niskonapięciowy procesor firmy Intel, model Celeron ULV 847, który jest taktowany z częstotliwością 1,1GHz.  Zapewnia on optymalną wydajność i niski pobór prądu, a dzięki temu dłuższą pracę na baterii. Producent zainstalował w notebooku 4GB pamięci RAM typu DDR3. Posiadacz tego laptopa będzie płynnie pracował w programach, także graficznych, dokonywał obliczeń czy oddawał się rozgrywkom w multimedialnym świecie gier. Szybkie pamięci DDR3 to większa przepustowość przy mniejszym napięciu i do 40% mniejszy pobór energii niż pamięci w technologii DDR2. Magazyn danych o pojemności 500GB w zupełności wystarczy na archiwizowanie dokumentów, filmów, muzyki, czy gier. Karta graficzna Intel HD Graphics. Technologia Intel HD Graphics jest obecnie zintegrowana z procesorem. Oznacza to mniejsze opóźnienia w przesyłaniu danych oraz zapewnia płynne korzystanie z popularnych gier i odtwarzanie wysokiej jakości materiałów.

Asus X202E  bok Asus X202E boki


 

Najważniejsze cechy.

  • Dzięki wbudowanej kamerze możesz teraz nie tylko rozmawiać z innymi, ale także prowadzić wideokonferencje i korzystać z wielu możliwości, jakie daje wbudowana kamera.
  • Pozostań w kontakcie ze swoimi bliskimi. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz teraz prowadzić konferencje z ludźmi z całego świata.
  • Laptop obsługuje standard WiFi 802.11 b/g/n, który pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań.
  • Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth użytkownik ma możliwość skomunikowania swojego komputera z telefonem bądź smartfonem.
  • Notebook wyposażony jest w wydajny akumulator. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, oszczędnego procesora oraz podświetleniu matrycy diodami LED pozwala on na długą, mobilną pracę.
  • Szybki interfejs USB 3.0 pozwala na podłączenie do laptopa wszystkich niezbędnych akcesoriów, takich jak mysz, pendrive, słuchawki czy głośniki.
  • Laptop został wyposażony w złącze HDMI. HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo.
  • Komputer został wyposażony w Windows 8 64-bit. Dynamiczny i piękny ekran startowy to nowa odsłona systemu Windows. Wszystkie kafelki na ekranie startowym są połączone z kontaktami, aplikacjami lub czymkolwiek innym, co jest dla Ciebie ważne, i wyświetlają najnowsze informacje. Przełączaj się z grania na pełnym ekranie do arkusza kalkulacyjnego, szybko przesuwając palcem. Możesz też przyciągnąć aplikacje, umieszczając je obok siebie, i wykonywać dwie czynności jednocześnie. Sprawdzaj, co słychać u znajomych, przeglądaj pliki i pracuj jeszcze szybciej.Asus X202E Windows 8

Dostępność i cena.

Produkt ten dostępny jest w sieci sklepów Alsen, a także w sklepie internetowym Alsen.pl, link:  Asus X202E-XT011H znajdziemy w cenie 1799zł. Sprzęt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Asus X202E widok z gory

Spis treści: Netbook Asus X202E w sklepie Alsen.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.