0
Opublikowano 3 listopada 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » GIGABYTE FORCE M7 THOR – Mysz dla graczy ceniących prostotę.
 
 

GIGABYTE FORCE M7 THOR – Mysz dla graczy ceniących prostotę.


GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz urządzeń peryferyjnych, wprowadza do sprzedaży nową myszkę – FORCE M7 THOR.

 

Myszka FORCE M7 THOR to nowy projekt firmy GIGABYTE przeznaczony dla graczy, którzy poszukują profesjonalnej myszki gamingowej, która wyróżnia się doskonałą ergonomią oraz niezawodnością.Model ten został zaprojektowany tak, aby sprostać fundamentalnym potrzebom stawianym przez miłośników wirtualnych rozgrywek, takich jak wysoki komfort i trwałość. Force M7 THOR to gryzoń wyposażony w precyzyjnie działające przyciski oraz wzmocniony kabel USB. Dodatkowe plusy produktu GIGABYTE to wysoka żywotność, oryginalny wygląd oraz idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni obudowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sensora laserowego, rozdzielczość myszy sięga 6000 dpi, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji działania.

Sensor laserowy z trzystopniową regulacją

Zaawansowany sensor laserowy daje błyskawiczną zdolność przetwarzania obrazu na poziomie 12000 FPS, dzięki czemu mysz poddaje się pełnej kontroli z zachowaniem precyzji ruchu. FORCE M7 THOR jest wyposażony w przycisk regulacji dpi, a także w podświetlenie LED, które informuje użytkownika o aktualnie ustawionej rozdzielczości. Gracze mogą teraz z łatwością przełączać ustawienia dpi i dostosować szybkość myszki do aktualnie wykonywanych działań.

Idealny kształt i duża podstawa

Obudowa nowej myszki FORCE M7 THOR została zaprojektowana, by zapewnić ergonomiczny chwyt, który zagwarantuje graczom komfort użytkowania, maksymalną stabilność oraz precyzje ruchu w trakcie nawet najbardziej zaciekłych rozgrywek. Dodatkowo duży rozmiar ślizgaczy zapewni płynny ślizg gryzonia.

5 programowanych przycisków z oprogramowaniem SIM

FORCE M7 THOR posiada 5 w pełni programowanych przycisków, które są wspomagane przez autorskie i intuicyjne oprogramowanie GIGABYTE SIM, które pozwala na dopasowanie ustawień do własnych potrzeb. Gracze mogą regulować czułość lub programować przycisk wydający komendę, przypisaną klawiaturze.

Wzmocniony kabel USB

Wzmocniony kabel USB w GIGABYTE FORCE M7 THOR pozwala na intensywne używanie myszki przez długi czas. Gracze już nie będą musieli się martwić o uszkodzenia kabla po wielogodzinnych rozgrywkach. Wtyk USB jest pozłacany, by zapewnić użytkownikom bezproblemowe przesyłanie sygnału.

Więcej informacji na temat myszki GIGABYTE FORCE M7 THOR, dostępne jest stronie GIGABYTE:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4341#kf

Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: GIGABYTE FORCE M7 THOR – Mysz dla graczy ceniących prostotę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)