0
Opublikowano 13 listopada 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Tracer Transformers – zestaw dla prawdziwego gracza
 
 

Tracer Transformers – zestaw dla prawdziwego gracza


Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, wprowadził do sprzedaży kolejny produkt z coraz szerszej linii urządzeń zaprojektowanych specjalnie z myślą o graczach. Tracer Transformers to zestaw składający się z klawiatury i myszy*, który wyróżnia się wysoką ergonomią, futurystycznym designem oraz bardzo dobrą jakością wykonania. Niewątpliwym plusem najnowszej propozycji Tracera dla graczy jest także atrakcyjna cena, która nie przekracza 100 złotych.

Przewodowy zestaw Tracer Transformers składa się z bardzo czułej myszki oraz pełnowymiarowej klawiatury o wysokim skoku. Gryzoń wyposażony jest w laserowy sensor o wysokiej precyzji, który gwarantuje doskonałą responsywność. Jest to szczególnie istotne w przypadku gier wymagających szybkości i krótkiego czasu reakcji. Urządzenie wyposażone jest również w cztery odważniki, umożliwiające dopasowanie ciężaru myszy do indywidualnych preferencji gracza. Ponadto mysz Transformers może pracować w czterech trybach rozdzielczości – 800/1600/2400/3400 DPI, między którymi gracz przełącza się za pomocą specjalnego przycisku. Drugim elementem zestawu jest klawiatura wyposażona w dziewięć dodatkowych przycisków do obsługi multimediów. Jej dodatkową zaletą jest ergonomiczna podpórka pod nadgarstki z gumowymi wykończeniem, która znacznie poprawia komfort pracy. Fakt ten z pewnością docenimy podczas wielogodzinnych sesji przed monitorem.

Tracer Transformers objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł brutto.

*Istnieje także możliwość zakupu samej myszy, poza zestawem.

Specyfikacja techniczna:

Technologia Przewodowa
Zgodność z systemami operacyjnymi

Windows 98 SE, NT , ME, 2000, XP, VISTA, 7

Złącze USB
Gwarancja (miesiące) 24

Mysz

Sensor Laserowy
Liczba przycisków 6
Rozdzielczość CPI / DPI 800/1600/2400/3400
Odważniki 4 x 4,2 g
Wymiary 45,4 x 17 x 2,9 cm
Waga 110 g
Długość kabla 1,5 m

Klawiatura

Typ klawiatury pełnowymiarowa
Typ klawiszy wysokoskokowe
Liczba klawiszy multimedialnych 9
Mechanizm membrana
Wymiary 41,5 x 19,5 x 1,8 cm
Waga 553 g
Długość kabla 1,2 m

 Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: Tracer Transformers – zestaw dla prawdziwego gracza

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)