3
Opublikowano 21 marca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Acer Predator komputer dla gracza
 
 

Acer Predator komputer dla gracza


Acer Aspire G7700 Predator to komputer dla gracza, łączący wysoką wydajność z innowacyjnym designem(obudowa koloru pomarańczowo-czarnego). G7700 zapoczątkowuje nową linię Predator – komputerów dla graczy, którymi Acer zamierza wejść na rynek gaming PC. Nie jest powiedziane, że kupując G7700 jesteśmy skazani na te części, które wybrał producent, Acer pozwala na wybór procesora, GPU, HDD, ilości RAM itp. Każdy komputery wyposażany jest w czytnik kart pamięci, zasilacz o mocy 750 lub 1000W(w zależności od wybranych części), gigabitową kartę sieciową oraz w system Windows Vista Ultimate lub Home Premium.  Niestety nie ma żadnych wiadomości o cenie, ani o dacie premiery tychże komputerów.

Użyta płyta główna w budowie PC-eta posiada chipset Nvidia 780i SLI i to jest wszystko co o niej wiadomo. Jak już pisałem mamy możliwość wyboru komponentów. Możemy zdecydować aby nasz Predator wyposażony został w procesor Intel Core 2 Extreme(FSB do 1333MHz) lub Intel Core 2 Quad, a także czy ma pracować z referencyjnym zegarem, czy też ma zostać podkręcony. Acer zostawia nam również wybór ilości pamięci DDR2(do 8GB 800/1066MHz) oraz przestrzeni dyskowej(do 4 dysków twardych o łącznej pojemności 1TB – Raid 0, 1, 5 lub 1+0). Komputer dysponuje dwoma zatokami 5.25″, które mogą być zajęte np. przez napęd Blu-ray + nagrywarkę SuperMulti. Co do kart graficznych, to do wyboru mamy dwa GF8800GT w SLI, dwa GF9800GTX w SLI lub trzy GF9800GTX w 3-way SLI. Opcjonalnie do G7700 możemy zamówić tuner TV, kartę dźwiękowa Creative X-Fi Platinum, pilot zdalnego sterowania, monitor LCD Acer, głośniki Acer, myszkę Logitech G5 oraz klawiaturę Logitech G11.

Dokładne dane techniczne, jak i inne informacje o Acer Aspire G7700 Predator znajdziecie na jego stronie.

predator, Acer Predator, obudowa Acer

Acer Predator, obudowa Acer

Acer Aspire G7700

tyl Acer Aspire G7700

tył Acer Aspire G7700

Spis treści: Acer Predator komputer dla gracza

Słowa kluczowe: predator komputer, komputer predator, acer predator

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 2.5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.