0
Opublikowano 28 stycznia 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Oprogramowanie » Microsoft Office 2013 do kupienia w Agito.pl już od 29 stycznia zobacz ceny!
 
 

Microsoft Office 2013 do kupienia w Agito.pl już od 29 stycznia zobacz ceny!


Premiera pakietu biurowego Microsoft Office 2013 to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w branży technologicznej ostatnich miesięcy. Najnowsza wersja przygotowana przez Microsoft wprowadza również zmiany w pakiecie Office 365, który będzie oferował aktualizację do Office 2013. Zapowiada się prawdziwa rewolucja w tworzeniu, edytowaniu i obsłudze dokumentów!

Pakiet MS Office będzie do kupienia w sklepie internetowym Agito.pl już od 29 stycznia.

Microsoft Office 2013 to produkt stworzony z myślą o tabletach oraz Ultrabookach z ekranami dotykowymi.  Wersje 2013 znanych programów Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, zawierają nowe funkcje, które pomagają sprawniej tworzyć, komunikować się i pracować niemal w dowolnym miejscu. Oprócz zaktualizowania tradycyjnych pakietów Office, Microsoft opracował zupełnie nowe wersje subskrypcyjne, zaprojektowane specjalnie z myślą o tym, w jaki sposób użytkownicy korzystają dziś z pakietu Office. Każda z nowych subskrypcji zawiera wersje 2013 programów Office, np. Word, Excel i PowerPoint, a także usługi w chmurze, Skype z minutami na połączenia telefoniczne na całym świecie i pamięć masową online w SkyDrive.

Microsoft dodał kilka wyczekiwanych przez użytkowników nowości do składników Office’a, a jednocześnie wyznaczył przyszły kierunek rozwoju pakietów biurowych. Dwa kluczowe określenia dla premierowego oprogramowania to  dotykowy interfejs oraz integracja w chmurze. Możliwość edytowania plików PDF czy integracja z Sky Drive to ułatwienia, na które wszyscy czekaliśmy.

Po raz pierwszy w Office pojawiła się możliwość zakupu pakietu biurowego Microsoft w formie jednorocznych subskrypcji. W takiej formie sprzedawana będzie odmiana Office 365 do zastosowań domowych -w jej cenie użytkownik otrzyma prawo do używania tej samej licencji na aż pięciu urządzeniach (w tym na tabletach i smartfonach), a w pakiecie pojawi się Outlook do obsługi poczty elektronicznej, do którego przyzwyczailiśmy się używając go w biurze.

Najnowszy Office przeznaczony jest na systemy Windows 7 i Windows 8. Oprogramowanie dostępne jest w następujących odmianach:  Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, Office Professional 2013, Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i Office 365 dla Studentów.

Ceny odmian nowej wersji Office-a  będą kształtowały się następująco (wg  Agito.pl):

  • Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm PKC cena: 935,00
  • Office Professional 2013 PKC cena: 1869,00
  • Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów PKC cena: 479,00
  • Office 365 Home Premium dla Użytkowników Domowych cena: 359,00
  • Office 365 dla Studentów cena: 295,00
Spis treści: Microsoft Office 2013 do kupienia w Agito.pl już od 29 stycznia zobacz ceny!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.