0
Opublikowano 5 maja 2012 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows 7 » Porady » Przenoszenie aktywacji Windows 7
 
 

Przenoszenie aktywacji Windows 7


Po aktywacji systemu Windows 7 użyty klucz produktu zostaje na stałe przypisany do maszyny, na której dokonano aktywacji. Aktywacja Windows 7 na innym komputerze z użyciem tego samego klucza nawet, jeśli usunąłeś system na „starej” maszynie, zakończy się niepowodzeniem. Można spróbować przestać korzystać lub całkowicie usunąć aktualną kopię Windows 7 i spróbować przypisać posiadany klucz nowej maszynie w poniższy sposób.

Aby przenieść aktywację systemu Windows 7 na inny komputer, należy uruchomić Aktywację produktu Windows i wybrać telefoniczny sposób aktywacji. W czasie rozmowy telefonicznej pojawi się istotne pytanie dotyczące liczby komputerów, na których aktualnie zainstalowany jest Windows 7. Odpowiedz wybierając klawisz 1 (chyba, że posiadasz więcej licencji). Następnie udziel odpowiedzi na pozostałe pytania. Posiadany klucz licencyjny powinien zostać przypisany do nowej maszyny.

Narzędzie do aktywacji można uruchomić w menu Start, a także w oknie System.

aktywacja Windows, przenoszenie aktywacji

jak przenieść aktywację windows, ponawianie

Spis treści: Przenoszenie aktywacji Windows 7

Słowa kluczowe: klucz windows 7 oem na inny komputer, aktywator windows 7

Click to rate this post!
[Total: 23 Average: 3.1]

Domyślny dla witryny