0
Opublikowano 22 stycznia 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Baterii nie załączono w zestawie – mysz NX-ECO Genius
 
 

Baterii nie załączono w zestawie – mysz NX-ECO Genius


NX-ECO to druga, po DX-ECO, mysz komputerowa w portfolio Genius, niewymagająca do pracy baterii. Rolę akumulatora pełni tzw. złoty kondensator, który zapewnia nieprzerwaną pracę przez 8 godzin, a do pełna naładuje się w 3 minuty.

Genius NX-ECO

NX-ECO to mysz zaprojektowana dla użytkowników laptopów. Jej rozmiary to 96x58x34mm, a waga to zaledwie 66g. Kabel USB służący do ładowania urządzenia oraz adapter USB można schować wewnątrz obudowy myszy, co ułatwia transport. Dodatkowo NX-ECO wyposażono w zaczep Stick-N-Go pozwalający przymocować mysz bezpośrednio do laptopa.

Sensor optyczny BlueEye o rozdzielczości 1600dpi umożliwia bezproblemową pracę na niemal każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz, co w połączeniu z systemem przeciwdziałania zakłóceniom, zapewnia efektywny zasięg do 15 metrów.

Genius NX-ECO

Mysz Genius NX-ECO będzie dostępna w pierwszym kwartale bieżącego roku. Posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 89 PLN brutto.

Spis treści: Baterii nie załączono w zestawie – mysz NX-ECO Genius

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe