0
Opublikowano 3 września 2022 w Portal komputerowy » Inne » Artykuły Sponsorowane » Heyah 01 – poznaj korzyści oferty dla przenoszących numer
 
 

Heyah 01 – poznaj korzyści oferty dla przenoszących numerCzujesz, że już czas zmienić operatora? Zanim podejmiesz decyzję o tym, gdzie przenieść swój numer, koniecznie zapoznaj się z ofertą Heyah 01, w której przewidziano wiele atrakcyjnych korzyści zarówno dla klientów T-Mobile lub Heyah na kartę, jak i klientów innych sieci!

Heyah 01 – przeniesienie numeru dla klientów T-Mobile i Heyah na kartę

Przeniesienie numeru do Heyah 01 to realna korzyść dla wszystkich. Dla dotychczasowych klientów T-Mobile oraz Heyah na kartę, którzy zdecydują się zmienić operatora, Heyah 01 przygotowała ultrakorzystną ofertę z darmowymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i to bez żadnych limitów! Możesz więc rozmawiać i wysyłać wiadomości do bliskich gdzie, kiedy i ile chcesz. Co więcej, za sprawą automatycznej płatności ponawianej co 30 dni nie musisz już pamiętać o samodzielnym regulowaniu rachunków. Wszystko dzieje się automatycznie, a Ty jedynie korzystasz z możliwości, jakie daje Ci Heyah 01. Pamiętaj, że gdy tylko znudzi Ci się oferta, możesz zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

Heyah 01 – przeniesienie numeru z innej sieci

Potrzebujesz zmian i coraz poważniej zastanawiasz się nad przeniesieniem numeru do innej sieci? Ciekawą opcją jest wspomniana już oferta Heyah 01. W takim przypadku dla każdego, kto zdecyduje się przenieść numer, przewidziano dwie atrakcyjne oferty do wyboru:

  • 19,99 zł co miesiąc – za pierwszy miesiąc zapłacisz w promocji 1 zł. W zamian otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 20 GB internetu;
  • 29,99 zł co miesiąc – podobnie jak w pierwszym przypadku, tu również pierwszy miesiąc masz w cenie promocyjnej za 1 zł. Razem z ofertą otrzymasz rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a także paczkę 40 GB internetu. To coś w sam raz dla osób, które lubią często surfować w sieci, chętnie buszują po social mediach i chcą być w stałym kontakcie z bliskimi.

Heyah 01 – przeniesienie numeru a subskrypcja

Oferta Heyah 01 opiera się na zasadzie comiesięcznych subskrypcji. Włączasz i wyłączasz je kiedy chcesz i korzystasz z przysługujących Ci możliwości na swoich warunkach. Co więcej, płatność za wybraną ofertę będzie pobierać się automatycznie (po jednorazowym podpięciu karty) – wszystko dla Twojej wygody! Z poziomu intuicyjnej aplikacji możesz w szybki i prosty sposób sprawdzić dane o kosztach, aktywnych pakietach oraz stopniu ich zużycia a także gigabajtach, które pozostały Ci jeszcze do wykorzystania. Aplikacja to także łatwy dostęp do Twoich rachunków i płatności.

Pamiętaj, że przeniesienie numeru jest darmowe, zaś formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Spis treści: Heyah 01 – poznaj korzyści oferty dla przenoszących numer

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.