0
Opublikowano 9 listopada 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Podstawki chłodzące CRYO V60 i X60 od NZXT
 
 

Podstawki chłodzące CRYO V60 i X60 od NZXT


Z racji gabarytów i ściśle określonego miejsca notebooka, gdzie przepływ powietrza jest ściśle ograniczony, komputer narażony jest na przegrzanie. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio zadbać o chłodzenie laptopa i to nie tylko w okresie letnim, gdy temperatury mogą być naprawdę wysokie. NZXT prezentuje nowe podkładki z serii CRYO – V60 oraz X60.

CRYO V60 doskonale prezentuje się zarówno od strony designu, jak i technicznej. Konstrukcja wykonana została z tworzywa sztucznego – kompaktowe wymiary, prostokątny kształt z wyżłobionym otworem w centralnej części podstawki. Wewnątrz zainstalowano dwa wentylatory o średnicy 75 mm obracające się z prędkością 1000 rpm, z możliwością regulacji obrotów. Użytkownik ma do dyspozycji HUB 3x USB 2.0. Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB.  Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz biała.

 

Sugerowana cena detaliczna NZXT CRYO V60 wynosi 159,00 zł

 

Drugą pozycją proponowaną przez NZXT jest model CRYO X60. Podkładka wykonana została z aluminium oraz plastiku i wyposażono ją w dwa ciche wentylatory o średnicy 120mm. Wiatraki obracają się z prędkością 1500rpm, z możliwością regulacji obrotów za pomocą wbudowanego pokrętła. Podstawka zasilana jest poprzez zewnętrzny zasilacz DC 5V oraz kabel USB. Podobnie jak w przypadku V60 do wykorzystania mamy  także HUB USB, lecz tym razem do dyspozycji są aż cztery porty. 

 

Sugerowana cena detaliczna NZXT CRYO X60 wynosi 249,00 zł

 Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: Podstawki chłodzące CRYO V60 i X60 od NZXT

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)