0
Opublikowano 15 czerwca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Zalman ZM-NC3 podstawka chłodząca na tropiki
 
 

Zalman ZM-NC3 podstawka chłodząca na tropiki


Czas letni jest dla Twojego komputera okresem szczególnym, ponieważ wzmożone upały i związane z tym wysokie temperatury mają ogromny wpływ na pracę urządzeń elektronicznych. W przypadku komputera stacjonarnego problem jest znacznie prostszy do rozwiązania. Jeśli jednak jesteś posiadaczem laptopa niestety wmontowanie dodatkowego chłodzenia nie jest już takie proste. ZalmanShop.pl proponuje podstawkę chłodzącą Zalman NC3, która sprawi, że problem przegrzewania się notebooka zniknie nie naruszając zanadto Twojej kieszeni.

Zalman ZM-NC3 ,podstawka chłodząca, Zalman, chłodzenie laptopa

Zalman ZM-NC3

Podkładka chłodząca Zalman ZM-NC3 stworzona została z myślą o laptopach o przekątnej od 12” do 17”. Jej kompatybilność jest więc bardzo uniwersalna. Całość utrzymana jest w czarnym kolorze. Wierzchnia warstwa wykonana jest ze stalowej siatki Mesh, która z łatwością przepuszcza świeże powietrze produkowane przez zamontowany wewnątrz 20mm wentylator. Wiatrak obraca się z prędkością 575 rpm i wydaje z siebie zaledwie 20 dBA. Dolna część NC3 stanowiąca obudowę, wykonana jest z wysokiej jakości plastiku.
Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB, który znajdziesz w zestawie. Jest on połączony z podstawką na stałe, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób często przemieszczających się. Już nie musisz myśleć o spakowaniu kabla i nie dojdzie do sytuacji, że o nim zapomnisz!

 

Zalman ZM-NC3

Sugerowana cena detaliczna wynosi 79,00 zł.

Spis treści: Zalman ZM-NC3 podstawka chłodząca na tropiki

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.