0
Opublikowano 19 czerwca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Podwójne doładowania w T-mobile
 
 

Podwójne doładowania w T-mobile

t-mobile promocja, doładowania t-mobile
t-mobile promocja, doładowania t-mobile

Epay Polska wraz z T-Mobile na kartę prezentuje letnią promocję dla swoich użytkowników. Nowi oraz obecni klienci sieci dostaną 2 razy więcej złotówek na konto po każdym doładowaniu. Oferta będzie komunikowana w  supermarketach Tesco aż do sierpnia tego roku.
T-Mobile uruchomił wakacyjną niespodziankę opartą na doładowaniach. „2x Więcej na konto” to oferta skierowana do nowych i obecnych klientów T-Mobile na kartę – niezależnie od taryfy czy stażu w sieci. Po każdym doładowaniu konta dowolną kwotą klient otrzyma dodatkowy bonus w postaci złotówek na wykorzystanie do wszystkich sieci.

Aby otrzymać bonusowe złotówki na konto wystarczy aktywować ofertę wysyłając bezpłatny SMS TAK pod numer 676 i doładować swoje konto.

Po dokonaniu doładowania bonus zostanie potwierdzony SMS-em i dodany na konto klienta maksymalnie w ciągu 72 godzin. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em. Szczegóły na www.epaypolska.pllubwww.t-mobile.pl.

t-mobile promocja, doładowania t-mobile

baner promocyjny t-mobile

Spis treści: Podwójne doładowania w T-mobile

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.