0
Opublikowano 30 listopada 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Projektor PicoPix w ofercie Red Bull Mobile
 
 

Projektor PicoPix w ofercie Red Bull Mobile


W dniu 29 listopada na Grouponie pojawiła się specjalna oferta, będąca efektem współpracy firm Philips i Red Bull Mobile. Groupon obejmuje 25% rabat na abonament Red Bull Mobile 88 oraz projektor Philips PicoPix 2480 w atrakcyjnej cenie.

W promocji znalazła się taryfa Red Bull Mobile 88, której cena została obniżona z 88 zł do 66 zł. Przy tym abonamencie cena projektora PicoPix 2480 wynosi 226 zł. Standardowa cena projektora PicoPix 2480 to 1499 zł brutto. Promocja potrwa 11 dni, od 29 listopada do 9 grudnia włącznie.

PicoPix 2480 to topowy projektor kieszonkowy w ofercie marki Philips. Mierzy zaledwie 10,5×10,5×3,1 cm i waży 290 gramów. Mnogość wejść audio/wideo pozwala podłączyć go do laptopa, smartfonu czy tabletu. Projektor posiada także wbudowany akumulator, który ma wystarczyć na 2 godziny ciągłej pracy.

Mimo niewielkich rozmiarów, projektor posiada wysoką jasność równą 80 lumenom. Dzięki temu powinno być możliwe wyświetlanie prezentacji czy filmu nawet w stosunkowo jasnym pomieszczeniu.

PPX 2480 wyposażono we wbudowany odtwarzacz MP4, który obsługuje wszystkie popularne standardy wideo. Dodatkiem są wbudowane głośniki, a całość uzupełnia 2 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik kart SD.

W zestawie, oprócz samego projektora, znajdziemy bogate wyposażenie dodatkowe, a w nim m.in.: futerał, zasilacz, pilot, instrukcję obsługi oraz podstawowy komplet okablowania.

W abonamencie Red Bull Mobile 88 klienci otrzymają co miesiąc 666 minut na połączenia do wszystkich sieci, przeliczane na 666 SMS-ów. Do tego 666 MB pakietu danych i nielimitowane połączenia do RBM i Play.

Równolegle do sprzedaży pakietu na Grouponie jest prowadzony konkurs Red Bull Mobile BOX na stronie Red Bull Mobile na Facebooku. Można w nim wygrać projektory Philips PicoPix 2480. Całość znajduje się pod adresem: http://on.fb.me/Yfm36B

W ofercie Red Bull Mobile na Grouponie można alternatywnie wybrać kamerkę Go Pro Hero HD 2.

 

Promocję na Grouponie można znaleźć pod adresem:

http://bit.ly/1115N99

 

Źródło: Inf.prasowa

Spis treści: Projektor PicoPix w ofercie Red Bull Mobile

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)