0
Opublikowano 18 marca 2012 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Recenzja katody Cooler Master Aurora
 
 

Recenzja katody Cooler Master Aurora


Pewnego razu sprawdzając jak będzie się prezentować moja skrzynka pod wpływem zielonej katody Cooler Master dostałem szoku. Katoda kosztowała ok 33 zł i świeciła bardzo ładnie. W takim wypadku postanowiłem napisać o niej kilka słów.

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Cooler Master Aurora

Jak na sprzęt w tym przedziale cenowym Cooler Master bardzo dobrze wyposażył swój produkt. W zestawie oprócz samej „świetlówki” znalazłem czarny inwertor zasilający pozwalający na podłączenie dwóch takich katod. Dołączone dosyć długie kable posiadały końcówkę na osobno zapakowany włącznik. Taśmę dwustronna producent postanowił zastąpić rzepami, dostarczył ich dosyć sporo więc spokojnie było można sobie zmieniać pozycje katody.

Z czystej ciekawości postanowiłem sprawdzić jak się nasze cudo grzeje, do pomiaru temperatury użyłem Hardcano 9 w który standardowo została wyposażona moja obudowa 🙂 Po 2h pracy czujnik zarejestrował temperaturę 48,6 stopnia przy samej katodzie. Gdy czujnik nakleiłem na obudowę temperatura nie przekraczała 30 stopni.

Podsumowanie
Cooler Master Aurora

 

Spis treści: Recenzja katody Cooler Master Aurora

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2.5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.