Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » BitFenix Recon – test taniego i funkcjonalnego kontrolera obrotów » Strona 3

BitFenix Recon – test taniego i funkcjonalnego kontrolera obrotów

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
11 total ratings

 Kilka słów o teście

Krótki test jednego z najtańszych na rynku dotykowych kontrolerów obrotów – BitFenix Recon.

0
Opublikowano 11 kwietnia 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Sterowanie

bitfenix recon 1

Po włączeniu kontrolera w prawym górnym rogu są dwie opcje – „auto” i „manual”. Wybierając pierwszą panel sterujący będzie sam dobierał prędkości obrotowe wentylatorów do aktualnej temperatury. Póki co jednak człowiek jest mądrzejszy od maszyny, więc zalecamy użycie trybu ręcznego.

W celu zwiększenia obrotów wentylatora, najpierw musimy kliknąć w „wirnik” – wtedy napis „rpm” powinien zacząć  migać. Teraz już tylko klawiszem + i regulujemy ilość obrotów. Niestety w naszym egzemplarzu regulacja następowała z lekkim opóźnieniem – około pięciu sekund.

Na plus należy jednak zaliczyć możliwość wyłączenia wentylatorów. Jeśli chodzi o wyświetlane informacje na ekranie to wszystko jest w porządku, choć ubolewamy nad tym, że nigdzie nie znalazło się aktualne napięcie zasilające wentylator . Można to jednak przełknąć – nie jest to niezbędna funkcja.
bitfenix recon 4

Spis treści: BitFenix Recon – test taniego i funkcjonalnego kontrolera obrotów

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)