Polecane
 

Portal komputerowy » Inne » Smartfony i tablety » Honor 9 – test smartfona klasy premium » Strona 6

Honor 9 – test smartfona klasy premium

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
1 total rating

 

Zalety


+atrakcyjny wygląd,
+dobra ergonomia,
+dobra jakość wykonania,
+wydajny SoC,
+(o zgrozo) złącze Jack,
+etui w komplecie,
+szybkie, sprawne działanie,
+niezła cyfrowa stabilizacja obrazu,
+dobry aparat,
+Dual SIM,
+slot kart microSD...

Wady


-...ale Tylko wtedy, gdy nie używamy drugiej karty SIM,
-brak OIS,
-od sprzętu tej klasy powinno się oczekiwać systemu stereo,
-brak LTE 800MHz


Kilka słów o teście

W dzisiejszych czasach coraz więcej sklepów czy nawet operatorów oferuje smartfony z Państwa Środka. Cieszą się one dużą popularnością wśród użytkowników ze względu na brak tzw. „podatku od marki”. W nasze ręce trafił właśnie smartfon marki Honor. Jak wypadnie w testach? Czas pokaże! Zapraszamy na test!

0
Opublikowano 2 marca 2018 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Naszym zdaniem Honor 9 to kawał świetnego smartfona. Oferuje sporo za całkiem przyzwoite pieniądze. Naszym zdaniem wygląda ładnie i dobrze leży w dłoni. Jego zaletą jest także świetnie działający czytnik linii papilarnych, a także (o zgrozo, aż wstyd uznawać to za zaletę) złącze słuchawkowe Jack. Klientom może podobać się to, że postawiono na wręcz idealną przekątną 5,15″, która wydaje się być swego rodzaju kompromisem pomiędzy możliwościami multimedialnymi, a komfortem codziennego użytkowania. Wszystko to w połączeniu z wydajnym SoC zapewnia dużą przyjemność z korzystania ze smartfona. Wydajny procesor w parze z dobrze zoptymalizowaną nakładką owocuje sprawnie działającym interfejsem. Zaletą jest także całkiem niezły czas pracy na baterii, który umożliwi nawet 1,5 dnia korzystania ze smartfona. Warto wspomnieć także o dobrym aparacie, który jest w stanie robić zdjęcia lepsze niż niejeden „kompakt”. Miłym akcentem jest t możliwość wykorzystania smartfona jako pilot – coś co kilka lat temu było standardem w każdej flagowej słuchawce, dzisiaj niestety powoli odchodzi w odstawkę. Ponadto przyjemnym smaczkiem jest otrzymywane gratis etui. Jeśli chodzi o wady to trzeba przyznać kilka się uzbierało, jednak wszystkie da się przeboleć. Tył smartfona jest śliski, jednak jest to cecha typowa dla słuchawek wykonanych ze szkła (coś za coś). Bardzo miłym akcentem byłyby także głośniki stereo. Jednak pamiętajmy, że nie można mieć wszystkiego i wszystko ma swoje wady. Czy zatem Honor 9 jest godny uwagi? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę smartfona, która obecnie plasuje się na poziomie około 1500zł.

 

Honor 9 otrzymuje od redakcji Twekas.pl ocenę 4,5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała cena oraz doskonała jakość! Tweaks.pl rekomenduje zakup smartfona Honor 9.

 

Sprzęt do testów dostarczył:

 2000px Huawei Honor Logo.svg Honor 9   test smartfona klasy premium

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Honor 9 – test smartfona klasy premium

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)