Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Karty graficzne » Test Palit GTX 780 Ti Jetstream » Strona 2

Test Palit GTX 780 Ti Jetstream

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
19 total ratings

 

Zalety


+świetna wydajność
+względnie niski pobór prądu
+wydajność układu chłodzenia
+kultura pracy

Wady


-gabaryty (2,5 slota)
-cena powinna być nieco niższa


Kilka słów o teście

Dzisiaj zrecenzujemy topową kartę graficzną od giganta z Santa Clara – „tytanowego” Geforce GTX 780. Czy karta jest warta swojej ceny? Przekonamy się z recenzji!

0
Opublikowano 28 grudnia 2013 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wygląd karty i opakowania

Karta standardowo jest pakowana w duże pudełko ze złotymi elementami. Niestety w pudełku naszego sampla znaleźliśmy wyłącznie kartę, nawet bez sterowników. 780 ti jet stream palit test Za odbieranie ciepła z radiatora karty graficznej odpowiadają łącznie trzy wentylatory Turbo Fan Blade. Dwa z nich mają średnicę 80mm, a ten w centralnej części 90 milimetrów. Co ciekawe ma on też nieco inny kształt łopatek i jest umieszczony wyżej. gtx 760 ti palit jet stream 3gb Do tej pory chłodzenia Jetstream miały pewną wadę, mianowicie środkowy wentylator był umieszczony kilka centymetrów nad pozostałymi. „Nabijało” to niepotrzebnie wysokość. Dzięki „odchudzeniu” Jetstream-a” udało się zmieścić w dwóch i pół slotu (a nie jak dotąd trzech). Płytka drukowana mierzy 267mm długości, lecz chłodzenie wystaje o 13mm. Czyli chcąc kupić 780 Ti Jetstream musimy się upewnić, czy mamy obudowę, która pomieści karty graficzne mające 280mm długości. Potrzebną energię karcie dostarczają dwa ośmiopinowe złącza PCI-E. Newton-ie, wierzymy w Ciebie 🙂 Palit 780 Ti jetstream gniazda pcie W standardowym dla wszystkich kart graficznych miejscu znalazły się dwa złącza SLI umożliwiające połączenie aż czterech kart graficznych. Palit 780 Ti jetstream SLI Na śledziu zamontowano dwa porty DVI, z tego jeden ma możliwość pracy jako D-Sub oraz po jednym gnieździe HDMI i  pełnowymiarowym Display Port. palit 780 ti śledź

Spis treści: Test Palit GTX 780 Ti Jetstream

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)