0
Opublikowano 15 marca 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Sniper Elite V2 w wersji Game of The Year
 
 

Sniper Elite V2 w wersji Game of The Year


Od dnia dzisiejszego na półkach sklepowych w całej Polsce można znaleźć grę Sniper Elite V2  w wersji Game of The Year. Gra dostępna jest na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 w cenie 179,90 zł.

Najwyższa pora powrócić do jednego z najbardziej zaawansowanych shooterów taktycznych, kultowej gry studia Rebellion. Już dziś w ręce graczy trafia światowy bestseller – gra Sniper Elite V2 w najpełniejszym wydaniu, ze wszystkimi dostępnymi DLC. Jest to niewątpliwa okazja do ponownego wcielenia się w rolę alianckiego komandosa – snajpera, który w czasie ostatnich dni II wojny światowej, zostaje przerzucony do Berlina, w sam środek zaciekle toczonych walk wojsk III Rzeszy i nacierającej Armii Radzieckiej.Sniper Elite V2 w wersji Game of The YearW Sniper Elite V2 Game of the Year Edition gracze mogą czerpać radość ze wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Są to:

 

  • DLC z misją zabójstwa Hitlera
  • 2 DLC z misjami Neudorf i Saint Pierre
  • 10 nowych broni
  • 4 nowe tryby multiplayer z 6 mapami

Sniper Elite V2 w wersji Game of The YearGra jako pierwsza na rynku wprowadziła również tryb X – Ray Kill Cam. Jest to rewolucyjna metoda ukazywania oddania celnych strzałów snajperskich. W zwolnionym tempie można dokładnie prześledzić zniszczenia, jakie robi pocisk podczas trafienia w cel. Sniper Elite V2 oferuje możliwość przejścia kampanii w pojedynkę oraz pozwala na zabawę w rozbudowanym systemie kooperacji.

Spis treści: Sniper Elite V2 w wersji Game of The Year

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe