0
Opublikowano 22 lutego 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Znamy cenę Dead Island Riptide
 
 

Znamy cenę Dead Island Riptide


Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że znana jest już cena długo wyczekiwanej pozycji, kontynuacji najlepiej sprzedającej się polskiej gry na świecie. Dead Island Riptide zostanie wydana w polskiej wersji językowej w bardzo dobrej cenie – 89,90 zł na platformę PC oraz 189,90 zł na PS3 oraz Xbox360.Znamy cenę Dead Island Riptide logo

Najwyższa pora powrócić do tropikalnego raju pełnego zombie. Tym razem Techland zaprasza na Palanai, wyspę w tym samym archipelagu, jednak tak bardzo odmienną od urokliwej Banoi.

„Dead Island pokochały miliony ludzi na całym świecie. Już niedługo pojawi się jej nowa odsłona – Riptide. Wydawnictwo Techland przygotowuje dla fanów niespodziankę związaną z polską premierą. Więcej informacji niebawem.” – komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Dead Island Riptide to kontynuacja światowego hitu. Razem z przyjaciółmi kolejny raz musimy odeprzeć atak hord zombie, wykorzystując w tym celu wszelkie dostępne narzędzia – od noża przez maczetę, broń palną i wiele innych. Gra zawiera dobrze znane fanom rozwiązania dotyczące rozgrywki, ale wprowadza także wiele nowości. Są to m.in. mechanika gry obronnej w przygotowanych przez siebie fortyfikacjach, rozwinięty multiplayer dostarczający nowych funkcji komunikacyjnych, a także jeszcze bardziej realistyczne warunki pogodowe – od prażącego słońca, po ulewny deszcz. Riptide to także nowa postać, nowe zombie, nowe pojazdy – w tym łodzie i … jeszcze więcej adrenaliny.

Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy.

Spis treści: Znamy cenę Dead Island Riptide

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe