0
Opublikowano 7 marca 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » 3 nowe tytuły w „Dobrej Grze” Techlandu
 
 

3 nowe tytuły w „Dobrej Grze” Techlandu


„Dobra Gra” – rewolucyjna seria wydawnicza Techlandu wzbogaca się o kolejne nowości. Gracze mają niebywałą okazję, aby nabyć bardzo dobre gry w niesamowicie niskiej cenie – 19,90 zł za każdy tytuł z serii. Są to „Giana Sisters”, “Coloropus” oraz “Air Conflicts: Secret Wars”. Produkty będą dostępne na półkach sklepowych w całej Polsce już 20 marca.

„Dobra Gra” to rewolucyjna seria wydawnicza, która właśnie wprowadza trzy kolejne nowości. Już 20 marca gracze będą mieli okazję poznać bajkowy świat „Coloropus”, przebojową bohaterkę „Giana Sisters”, a także zagłębić się w dynamiczną strzelaninę lotniczą osadzoną  w realiach I i II wojny światowej – „Air Conflicts: Secret Wars”.

Giana Sisters

3 nowe tytuły w Dobrej Grze Techlandu Giana SistersGra jest duchowym spadkobiercą legendarnej platformówki – The Great Giana Sisters. Wcielamy się w niej w postać tytułowej Giany, dziewczynki zagubionej w krainie snów. Rozgrywka toczy się w świecie o dwóch przeciwstawnych naturach i oparta jest na umiejętnym przechodzeniu z jego pozytywnej wersji do mrocznej. Tak samo zmienia się charakter naszej bohaterki. Zmiany wyglądu otoczenia oraz samej Giany mają istotny wpływ na przebieg gry.

Coloropus

3 nowe tytuły w Dobrej Grze Techlandu ColoropusGracz wciela się w ośmiornicę, która pewnego dnia straciła swoją miłość. Jego zadaniem jest pomóc w odzyskaniu szczęścia, ale po drodze czeka na niego wiele niebezpieczeństw i łamigłówek do rozwiązania. Akcja toczy się w ponad 40 podwodnych lokalizacjach.Gra za pomocą zabawy, doskonale rozwija zdolność logicznego myślenia, a animowane dialogi nie wymagają umiejętności czytania, dlatego „Coloropus” jest idealny nawet dla najmłodszych graczy.

Air Conflicts: Secret Wars

3 nowe tytuły w Dobrej Grze Techlandu Air Conflicts Secret WarsAir Conflicts to zręcznościowa symulacja działań lotniczych z czasów I i II wojny światowej. Gra wyróżnia się niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, jak również wspaniałym środowiskiem. Unikalny silnik tworzy bardzo szczegółowe, realistyczne tereny. Ogromną zaletą gry jest możliwość toczenia walk w 49 misjach bojowych z wykorzystaniem wiernie odwzorowanych samolotów z czasów największego konfliktu zbrojnego ludzkości. Podczas walk gracz może zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych. Dodatkową atrakcją jest możliwość niszczenia oddziałów lądowych oraz okrętów przeciwnika. „Air Conflicts” Secret Wars” posiada też tryb multiplayer dla 8 graczy.

„Dobra Gra” to nowa seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii.

Funkcjonuje także strona serii – www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo.

Więcej informacji też na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Nowe tytułu z serii „Dobra Gra” będą dostępne już 20 marca w cenie 19,90 zł.

Spis treści: 3 nowe tytuły w „Dobrej Grze” Techlandu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe