0
Opublikowano 10 marca 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Nowe trailery Call of Juarez Gunslinger i Might & Magic: Heroes Online
 
 

Nowe trailery Call of Juarez Gunslinger i Might & Magic: Heroes Online


Ubisoft Entertainment zaprezentował nowe zwiastuny gier Call of Juarez GunslingerMight & Magic: Heroes Online.

Call of Juarez Gunslinger

Twórcy: Techland

Might & Magic: Heroes Online

Twórcy: Blue Byte

Might & Magic: Heroes Online to darmowa gra przeglądarkowa będąca kontynuacją serii Heroes of Might & Magic przygotowaną przez studio Blue Byte. Poruszanie się po mapie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, podczas gry starcia prowadzone są standardowo, w trybie turowym.

W Might & Magic: Heroes Online po raz kolejny trafimy do krainy Ashan, w której ścierają sie interesy różnych frakcji.

Might & Magic: Heroes Online należy do gatunku gier strategiczno-taktycznych, a jej akcja rozgrywa się w fantastycznej scenerii krainy Ashan. W zmaganiach o dominację nad światem biorą udział antagonistyczne frakcje potężnych, niemal boskich sił, których wojska ścierają się ze sobą w wielkich bataliach. W grze wyraźnie oddzielono warstwę strategiczną od taktycznej. Ta pierwsza, toczona w czasie rzeczywistym, rozgrywająca się przede wszystkim na mapie świata i w miastach, które kontroluje gracz, polega na eksploracji świata, rekrutacji wojsk i zdobywaniu surowców niezbędnych do rozbudowy frakcji. Warstwa taktyczna skupia się na toczeniu serii starć w instancjonowanych lokacjach pokrytych heksagonalną siatką, po której w trybie turowym gracz oraz jego oponent przemieszczają własne jednostki.

Spis treści: Nowe trailery Call of Juarez Gunslinger i Might & Magic: Heroes Online

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe