0
Opublikowano 6 marca 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Pierwsze oficjalne informacje o Assassin’s Creed IV Black Flag
 
 

Pierwsze oficjalne informacje o Assassin’s Creed IV Black Flag


Ubisoft przedstawia pierwszy opis gry Assassin’s Creed IV Black Flag, która zostanie wydana na PlayStation®4 system / PlayStation®3 system / Xbox 360® /  WiiU™ / Windows PC.

Jest rok 1715. Karaiby są pod władzą piratów, który ustanowili własna Republikę Bezprawia, gdzie rządzą korupcja, chciwość
i okrucieństwo.

Wśród wyjętych spod prawa jest młody i zuchwały kapitan imieniem Edward Kenway. Jego wytrwała walka o chwałę zyskała mu szacunek takich legend piractwa jak Czarnobrody, ale równocześnie wciągnęła go w odmęty odwiecznej wojny pomiędzy Templariuszami i Bractwem Asasynów. Wojny, która może zniszcyć wszysko co zbudowali piraci.

Witaj w złotej epoce piractwa.

Główne cechy

 • ZUCHWAŁY, ZBUNTOWANY ASASYN – Wciel się w postać Edwarda Kenwaya, charyzmatycznego, ale brutalnego kapitana pirackiego okrętu, wyszkolonego przez Bractwo Asasynów. Edward bez trudu posługuje się ukrytym ostrzem oraz tradycyjną bronią tamtych czasów: pistoletami skałkowymi i dwom pałaszami.

 • ODKRYJ NAJWIĘKSZY I NAJBARDZIEJ ZRÓŻNICOWANY ŚWIAT JAKI STWORZONO W HISTORII SERII ASSASSIN’S – Od Kingston po Nassau, poznaj 50 odmiennych lokacji, w których czekają na Ciebe pirackie rozrywki, takie jak:
  • Przeszukiwanie zatopionych wraków
  • Zabijanie Templariuszy w roznących miastach
  • Polowanie na rzadkie okzay zwierząt w nieposkromionych dżunglach
  • Poszukiwanie skarbów w ukrytych ruinach
  • Ucieczki do ukrytych zatok
 • STAŃ SIĘ POSTRACHEM KARAIBÓW – Prowadź swój okręt: Jackdaw  tak, aby jego imię wzbudzało przerażenie
  w sercach innych żeglarzy. Napadaj na okręty i zdobywaj łupy, dzięki którym Będziesz mógł wyposażyć Jackdaw
  w lepszą broń i wyposażenie, które pozwoli walczyć z wrogimi jednostkami. Rozbudowywanie możliwości okrętu jest kluczowe dla prograsji Edwarda w grze. Atakuj gigantyczne galeony i zdobyuwaj je za pomoca abordażu, rekrutuj członków załogi i wyrusz na wspaniałą, choć pełną niebiezpieczeństw przygodę.
 • POZNAJ BRUDNĄ PRAWDĘ KRYJĄCĄ SIĘ ZA FANTAZAMI O PIRACKIM ŻYCIU – Wśród sław piractwa, takich jak Czarnobrody, Calico Jack czy Benjamin Hornigold, staniesz się częścią wyjętej spod prawa Republiki Bahamów
  i przeżyjesz kluczowe momenty historii złotego wierku piratów.
 • WZBOGACONY TRYB DLA WIELU GRACZY – Walcz przeciw wszystkim lub w trybie kooperacji wraz
  z przyjaciółmi. Możesz wybierać spośród galerii bezwzględnych postaci i walczyć na śmierć i życie na egzotycznych mapach.
Specyfikacje produktu
Wydawca: Ubisoft
Deweloper: Ubisoft Montreal (prowadzący), Ubisoft Quebec, Ubisoft Annecy, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Sofia, Ubisoft Singapore.
Premiera: October 31, 2013
Rodzaj: Akcja-przygoda
Kategoria: PEGI 18 (przewidywana)
Strona www: www.assassinscreed.com

© 2013 Ubisoft Entertainment. Wszystkie prawa zastrzeżone. Assassin’s Creed, Black Flag i Ubisoft oraz logo Ubisoft stanowią znaki towarowe Ubisoft Entertainment w USA i/lub innych krajach.

Spis treści: Pierwsze oficjalne informacje o Assassin’s Creed IV Black Flag

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe