0
Opublikowano 24 lipca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Oprogramowanie » Windows 8 – zdecydowanie dobra wiadomość dla graczy
 
 

Windows 8 – zdecydowanie dobra wiadomość dla graczy


Jak wiadomo z dobrze potwierdzonych źródeł „ósemka”  będzie w stanie   wykorzystać potencjał kart graficznych do wyświetlania i akceleracji rozbudowanych aplikacji i gier.

Sławny interfejs Metro to urealnienie abstrakcyjnego piękna i nowoczesnych możliwości programistycznych, po raz kolejny przekonujemy się o tym słysząc że Metro jako całość działać będzie tylko i wyłącznie dzięki mocy GPU, a nie tak jak do tej porty dzięki mocy CPU. Ponadto eksperci pracujący przy „ósemce” obiecują że system nie będzie miał prawa spowolnić żadnej zaawansowanej gry, ponieważ wszystkie zasoby sprzętowe zostaną zarezerwowane tylko i wyłącznie na potrzeby „programów”. Zaskakująca jest również obietnica speców z Redmond, tycząca się elementów graficznych i mówiąca wprost że dodatkowe upiększane grafiki nie powodują straty wydajności. Na powyższym obrazku zaprezentowane są osiągi Windowsa 8 w porównaniu z poprzednikiem (Windowsem 7).

Spis treści: Windows 8 – zdecydowanie dobra wiadomość dla graczy

Słowa kluczowe: windows 8, tapety windows 8, tapety na pulpit windows 8, czy windows 8 jest dobry do gier

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)