0
Opublikowano 19 października 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Marka Club3D wkracza na polski rynek!
 
 

Marka Club3D wkracza na polski rynek!


Już w najbliższych dniach w Polskich sklepach zaczną się masowo pojawiać produkty marki Club3D. W portfolio producenta można znaleźć karty zarówno ze stajni Nvidii jak i AMD, często fabrycznie podkręcone oraz wyposażone w rozbudowane, niereferencyjne układy chłodzenia CoolStream.

O Club3D
Club3D to europejska marka o piętnastoletnim doświadczeniu. Oferta firmy została podzielona na trzy główne serie kart graficznych. Modele przynależące do grupy royalQueen charakteryzują się zastosowaniem niereferencyjnego systemu chłodzenia CoolStream zapewniającego lepsze temperatury i niższy poziom hałasu. Seria royalKing wyróżnia się nie tylko lepszym chłodzeniem, ale również fabrycznym overclockingiem kart. RoyalAce to natomiast najwyższa z serii – karty do niej przynależące charakteryzują się najwyższą wydajnością, oczywiście przy jednoczesnym wykorzystaniu niereferencyjnego systemu chłodzenia. Uzupełnieniem wspomnianych serii jest Joker – najrzadsza, limitowana edycja kart Club3D.

Rozwiązania Club3D i ciekawe modele


System chłodzenia Club 3D CoolStream stworzony został tak, by zostawiać w tyle konkurencyjne rozwiązania. Za sprawą wydajnych ciepłowodów oraz wentylatorów o specjalnie zaprojektowanym kształcie łopatek, coolery Club3D CoolStream nie tylko pozwalają na utrzymanie temperatury karty na odpowiednio niskim poziomie, ale też nie generują przy tym uciążliwego hałasu.

Club3D HD7870 Eyefinity 6
Club3D HD7870 Eyefinity 6 to wyjątkowa karta graficzna oparta o rdzeń Pitcairn XT, której cechą charakterystyczną jest możliwość wyświetlania obrazu aż na sześciu monitorach jednocześnie. Produkt Club3D jest standardową konstrukcją  dwuslotową, ze specjalnie zaprojektowanym śledziem na którym umieszczono aż sześć wyjść  miniDisplayPort. Club3D HD7870 Eyefinity 6 wyposażono w niezwykle cichy, a przy tym wydajny cooler CoolStream, świetnie rozpraszający nagromadzone ciepło oraz pozwalający na dość mocny overclocking karty.

Club3D HD7750 royalQueen
Club3D HD7750 royalQueen to karta graficzna oparta o wydajny układ  Cape Verde Pro stworzona z myślą o użytkownikach ceniących ciszę podczas korzystania z komputera. Urządzenie zajmuje dwa sloty w obudowie komputera, choć posiada jednoslotowy śledź. Na nim znalazły się trzy wyjścia wideo: DisplayPort, HDMI oraz DVI-I. Club3D HD7750 royalQueen posiada bezgłośny, pasywny system chłodzenia, który zapewnia idealną ciszę podczas pracy.


Dodatki do kart Club3D
Karty graficzne Club3D wyposażone są w liczne dodatki. Ich spis zamieszczamy w poniższej tabeli:

 

Źródło: Informacja prasowa

Spis treści: Marka Club3D wkracza na polski rynek!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)