0
Opublikowano 2 marca 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Crash Time 5: Undercover już 4 kwietnia na polskich półkach sklepowych
 
 

Crash Time 5: Undercover już 4 kwietnia na polskich półkach sklepowychJuż 4 kwietnia na półkach sklepowych pojawi się piąta odsłona cyklu jednej z najlepszych gier wyścigowychCrash Time 5: Undercover. Gracze będą mieli niewątpliwą okazję wziąć udział w tajnych operacjach policyjnych u boku gwiazd serialu „Kobra: Oddział Specjalny”. Gra będzie dostępna na platformę PC w cenie 59,90 zł oraz na konsole Xbox360 i PS3 w cenie 129,90 zł.Crash Time 5: Undercover jest piątą odsłoną cyklu wyścigowych gier akcji, którego marka bazuje na popularnym serialu telewizyjnym „Kobra: Oddział Specjalny”. To idealna okazja, aby dołączyć do elity policji – Bena oraz Semira i pomóc im w pogoni za przestępcami. Deweloperzy ze studia Synetic przygotowali ponad 50 emocjonujących misji, w których gracz ma okazję brać udział w zapierających dech pościgach, gdzie może zasiąść za kierownicą ponad 50 modeli samochodów.crash time 5 pc xbox360 ps3 box pudełka

„Crash Time to niesamowite pojedynki samochodowe, pościgi oraz moc adrenaliny. Marka  jest obecna na rynku od lat, a wciąż nie przestaje zaskakiwać. Piąta odsłona cyklu wyróżnia się bardzo dobrą stroną wizualną, co bezpośrednio wpływa na odbiór gry. Nie bez znaczenia pozostają także ujęcia z kamery crash-cam, dzięki której prezentowane są najbardziej widowiskowe wypadki.” – mówi Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Twórcy zatroszczyli się o to, aby spektakularne pościgi rozgrywane były w zróżnicowanym otoczeniu. Akcja rozgrywa się nie tylko na autostradach, ale także na torze wyścigowym czy na krętych,  alpejskich drogach. Podczas walki z przestępcami, gracz ma do dyspozycji różne gadżety służb specjalnych jak np. wyrzutnia z hakiem czy taśma z kolcami.

Crash Time 5: Undercover to niesamowicie szybkie wyścigi w trybie dla jednego gracza i wciągający tryb multiplayer aż do 8 graczy.

Oficjalny trailer Crash Time 5: Undercover:

Crash Time 5: Undercover na rynku już 4 kwietnia w cenie 59,90 zł na platformę PC oraz 129,90 zł na konsole Xbox360 oraz PS3.

Spis treści: Crash Time 5: Undercover już 4 kwietnia na polskich półkach sklepowych

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe