75
Opublikowano 13 marca 2012 w Portal komputerowy » Oprogramowanie » Internet » Sprawdź kto się ukrywa na Gadu Gadu (status niewidoczny)
 
 

Sprawdź kto się ukrywa na Gadu Gadu (status niewidoczny)


Istnieją różne dodatki do GG pozwalające sprawdzić, czy osoba, z którą próbujesz się skontaktować jest niewidoczna. Autorzy owych skryptów zastrzegają, że nie są one nieomylne. W rzeczywistości można by rzec, że rzadko kiedy podają rzeczywiste dane. Udało mi się znaleźć niezbyt wygodny, aczkolwiek w 100% skuteczny sposób na sprawdzanie, czy dana osoba jest niewidoczna.

  1. Utwórz nowe konto w sieci Gadu-Gadu i przełącz się na nie. Dla ułatwienia pracy możesz je nazwać Inwigilator.
  2. Teraz musisz rozpocząć rozmowę i sprowokować osobę, którą będziesz chciał sprawdzać by dodała Cię do swojej listy zablokowanych. Nie powinno być to trudne – zaczynając rozmowę „Cześć, poklikasz?” wiele osób „przywita” Cię zablokowaniem.
  3. Zrób tak ze wszystkimi osobami, które będziesz chciał sprawdzać. Dodaj je na listę kontaktów – najlepiej podając nazwę wyświetlaną taką samą jak na Twoim głównym koncie Gadu-Gadu. Powinieneś widzieć obok dodanych osób znaczek informujący o zablokowaniu.

To wszystko. Jeśli będziesz chciał porozmawiać z kimś, kto prawdopodobnie jest niewidoczny, a nie niedostępny przełącz się specjalne, wcześniej utworzone konto. Jeśli widzisz znaczek „zablokowania” osoba na pewno na uruchomiony komunikator. Jeśli natomiast obok kontaktu widnieje znaczek niedostępności, osoba jest niedostępna.

Istnieje również inna metoda służąca do sprawdzenia statusu dostępności danego użytkownika GG. W tym wypadku posłużymy się podglądem profilu. Dość często jest tak, że użytkownik ukryty posiada IP, dzięki czemu łatwo jest się domyślić, że jest podłączony do sieci.

ikona gadu gadu, gadu gadu podglądanie

Gadu Gadu - najpopularniejszy polski komunikator.

Spis treści: Sprawdź kto się ukrywa na Gadu Gadu (status niewidoczny)

Słowa kluczowe: jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na gg, jak sprawdzic dostępność na gg, jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na gg 10, program na gg niewidoczny

Click to rate this post!
[Total: 103 Average: 3.2]

Domyślny dla witryny