0
Opublikowano 2 maja 2015 w Portal komputerowy » Wiadomości » Oprogramowanie » Szpieg Komputerowy na pendrive.
 
 

Szpieg Komputerowy na pendrive.


Haker w domowych pieleszach ? Teraz to możliwe i wcale nie piszemy tu o włamaniach do serwerów Pentagonu, tylko o kontroli i monitorowaniu swojego własnego komputera stacjonarnego czy laptopa. Po co ? A np. żeby dowiedzieć się co dzieje się na komputerze podczas naszej nieobecności lub np. gdy chcemy skontrolować swoją pociechę (kontrola rodzicielska).

Szpieg Komputerowy potrafi monitorować wszystkie klawisze naciskane na klawiaturze komputera, dodatkowo zapisuje w jakiej aplikacji zostały wduszone dzięki temu możemy dokładnie wiedzieć co, gdzie i kiedy było pisane na klawiaturze.

Ale funkcji jest o wiele więcej, kolejną ciekawą są zrzuty ekranu, możemy tutaj ustawić zrzut całego ekranu co kreślony czas np. co 60 s., serie zrzutów ekranu przy wpisaniu jakiegoś zdefiniowanego słowa kluczowego, np. Minecraft czy randki online dzięki temu dokładnie dowiemy się co działo się na komputerze po wpisaniu tych ustalonych przez nas słów. Unikalną funkcją jest również możliwość przechwytywania dwustronnej komunikacji na czatach, komunikatorach (gg, Skype i innych) oraz np. czatów z Facebooka.

Wszystkie dane możemy wysłać na swój adres e-mail co jest bardzo przydatne dlatego, że kontrole komputera możemy później prowadzić wyłącznie przez swój e-mail. Jak zapewnia producent dane wysyłane są tylko na e-mail który wskażemy podczas instalacji więc mamy pewność, że nikt innych ich nie podgląda.

Oprócz tych najbardziej przydatnych funkcji mamy jeszcze bardziej szczegółowe tj. adresy odwiedzanych stron internetowych nawet w trybie prywatnym, zdjęcia z kamerki jeśli jest takowa podłączona lub zainstalowana w komputerze, oraz możliwość nagrywania dźwięku w otoczeniu komputera, jak również rejestrowanie głosowych rozmów.

Biorąc pod uwagę wszystkie funkcje, które proponuje producent (www.keylogger-szpieg.pl) możemy zabawić się już w profesjonalnego hakera, jednak należy uważać, jeśli kontrola i monitorowanie dotyczy Twojego własnego komputera nie budzi to kontrowersji, jeśli natomiast zechcemy skontrolować komputer, telefon żony czy dziewczyny no to jeśli chcemy działać etycznie w zgodzie z prawem musimy mieć już na to pozwolenie. W końcu żona czy mąż to też człowiek 😉

Spis treści: Szpieg Komputerowy na pendrive.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3.2]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.