0
Opublikowano 8 marca 2012 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows XP » Przyspieszanie » Wyłączenie Dr. Watson’a
 
 

Wyłączenie Dr. Watson’a


Dr. Watson jest aplikacją służącą do przeglądania i nadzorowania błędów występujących w komputerze. Jak każdy rejestrator zajmuje trochę wolnych zasobów komputera.Jej wykorzystanie jest bardzo ograniczone, bo informacje o rejestrach powodujących zawieszenie aplikacji są czytelne dla programistów i pomocy technicznej firmy Microsoft. Jeżeli chcesz sprawdzić listę błędów zarejestrowanych przez Dr. Watson przejrzyj plik: Drwtsn32.log (W folderze Documents and Settings\All Users.WINNT\Dane aplikacji\Microsoft\Dr Watson).
Dla przeciętnego użytkownika program Dr. Watson jest zbędny, zajmuje tylko niepotrzebnie zasoby systemu. Aby go wyłączyć:

  1. Uruchom Edytor rejestru.
  2. Usuń klucz „Ae Debug”: [HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/Ae Debug].

Wyłączanie Dr Watson'a

Informacje:
Osoby zainteresowane przeglądem działalności programu DrWatson i jego konfiguracją zapraszam do uruchomienia aplikacji. W tym celu kliknij na przycisk Start, następnie: Uruchom i wpisz drwtsn32.exe.

Spis treści: Wyłączenie Dr. Watson’a

Słowa kluczowe: drwtsn32 exe jak wyłączyć

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.