1
Opublikowano 2 lipca 2012 w Portal komputerowy » Sprzęt » Wiadomości » Niezwykły monitor mobilny GeChic
 
 

Niezwykły monitor mobilny GeChic

gechic on lap, monitor mobilny
gechic on lap, monitor mobilny

Osoba, która raz zaznała przyjemności pracy z dwoma monitorami rzadko kiedy decyduje się powrócić do wersji standardowej. W przypadku komputera stacjonarnego nie ma w tym nic niezwykłego. Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, iż nastały czasy mobilności i wiele użytkowników, kiedy tylko ma taką możliwość i chęć zamienia pracę z komputerem PC na laptopa. I tu sprawa zazwyczaj się komplikuje. Ciężko być użytkownikiem mobilnym jednocześnie targając ze sobą dodatkowy monitor. MADtech.pl prezentuje Ci rozwiązanie tego problemu w postaci niezwykłego monitora On-Lap 1302 od firmy GeChic.

gechic on lap, monitor mobilny

Gechic on-lap monitor mobilny

On-Lap 1302 waży zaledwie 654 g i jest ultra-cienkim monitorem przenośnym stworzonym wręcz do pracy z urządzeniami mobilnymi. Głównie założeniem producenta była współpraca z laptopem, jednak On-Lap świetnie sprawdzi się także w połączeniu ze smartfonem, aparatem fotograficznym, konsolą, iPhonem czy iPadem. Przekątna monitora wynosi 13,3”, a jego smukła konstrukcja zmieści się w jednej torbie z notebookiem. Co najważniejsze monitor zasilany jest jedynie z portu USB, nie ma więc potrzeby, aby podłączać go do zewnętrznego zasilacza. Jest zarazem oszczędny, jak i wydajny.

On-Lap 1302 może pracować w pozycji zarówno horyzontalnej, jak i wertykalnej. Za pomocą specjalnego uchwytu połączysz go do ekranu laptopa w mgnieniu oka i wreszcie nie pozostaniesz w tyle. Teraz możliwości Twojego laptopa znacznie wzrosną, a pracować możesz wygodnie wszędzie, gdzie się tylko znajdziesz.

gechic on lap, monitor mobilny

gechic on-lap monitor mobilny

Sugerowana cena detaliczna wynosi 899,00 złotych.

Spis treści: Niezwykły monitor mobilny GeChic

[Głosów: 0   Average: 0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.